VDSL Altyapı Olmamasına Rağmen TTNET'in Geçirmeye Çalışması

EmreSmskk

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kafam almıyor bir yardımcı olun. TTNet beni birkaç sefer aradı 24 Mbps VDSL Hipernet paketi alabiliyorsunuz. Bulunduğunuz bölgeden sinyal alınıyor. Biz gelip kuracağız falan filan dedi. Türk Telekomu arıyorum altyapınız uygun değil dediler. Başvuru yaptım bulunduğunuz bölgede bu sene içerisinde Fibernet, VDSL çalışması olacağı gözükmüyor denildi ki bulunduğum sokakta fiber kullanan binalar var ben nasıl geçemiyorum anlamıyorum. Şu anda Turknet'in ADSL hizmetini alıyorum. Peki bu nasıl oluyor? Ben şimdi TTNet'in beni aradığı numaradan dönüş yapıp o pakete geçsem VDSL kullanabiliyor muyum? TTNet beni mi kandırmaya çalışıyor hala anlamış değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiber İnternet Altyapı Nerede ve Sorgulama | Millenicom bu adresten kontrol edin. Bakalım VDSL var mı yok mu?
Alacağınız hız max 8 Mbps diyor yani yok gözüküyor.
Hat değerlerim bu arkadaşlar binamın bulunduğu sıradaki binaların neredeyse hepsi fiber kullanıyor, ben de artık kullanmak istiyorum ne kadar aradıysam TTNet'i bulunduğunuz konumda şu an bir altyapı çalışması yok falan dediler, VDSL ya da fibere geçmem mümkün mü?

Dosya Ekleri

• 15CDA7C6-E8E8-4003-A79F-91338ABE3CA7.jpeg
    15CDA7C6-E8E8-4003-A79F-91338ABE3CA7.jpeg
    106,6 KB · Görüntüleme: 85
Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı