VDSL'e nasıl geçilir?

DSL kablosu nereden geliyor peki iyice bak.

DSL kablosu olmasa evde altyapı olmaz diye düşünüyorum sormadın mı apartmandakilere siz hangi interneti falan kullanıyorsunuz diye.
Hocam eskiden binamızda sabit hat olduğunu biliyorum. Bu sayede adsl kullanabiliyoruz diye biliyordum yanlışsam düzeltin.

Bina dışında böyle kutuda olabilir hocam.
İşte bundan yok

Çok teşekkürler iyi geceler dilerim size gelişen bir durum olursa bildiririm. Zaten yazın şöyle iş görür bir sistem toplayacağım için internet bağlatacaktım. Superbox fiyatları bin TL'nin üzerinde. Ona hiç bulaşmak istemiyorum bu yüzden.

Superbox'u bende tavsiye etmem hocam. Çok pahalı. Dediğim gibi öyle yerlere müracaat et. BTK'ye et ilk başta sonra diğer yerleri denersin. İyi geceler size de.

Hocam eskiden binamızda sabit hat olduğunu biliyorum. Bu sayede ADSL kullanabiliyoruz diye biliyordum yanlışsam düzeltin.

İşte bundan yok

O zaman altyapınız yok direk. Evet telefon sayesinde ADSL hizmeti alabilirsiniz oda maksimum 16 Mbps kadar destekler.

O zaman boş port yok Türk Telekom bölge müdürlüğüne git port açtırma talebinde bulun ya da Türk Telekom'dan alırsan interneti kesin port açarlar sana.

Superbox'u bende tavsiye etmem hocam. Çok pahalı. Dediğim gibi öyle yerlere müracaat et. BTK'ye et ilk başta sonra diğer yerleri denersin. İyi geceler size de.

O zaman altyapınız yok direk. Evet telefon sayesinde ADSL hizmeti alabilirsiniz oda maksimum 16 Mbps kadar destekler.
Teşekkürler hocam tekrardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı