Vergisiz telefon gerçek oldu

Nasıl alınacak bu üniversite öğrencisiysen mağazaya mı gidip alman gerekiyor belgeni gösterip bilen var mı? Tam anlamıyla internet üzerinden alınabiliyor mu?
Piyasa fiyatı demişler haberde. Faturadan falan bahsetmemişler, detaylar yakında belli olur.
Güçümsemedim tam tersi dediğiniz gibi bu kişiler için iyi Laptop hem 4000 civarına geleceği için iyi oluyor.

Normalde 4000 bile fazla bu cihazlar için ama kimse karşı çıkamıyor bazı cahiller de farkına varamıyor ekonominin.
Cari açık çok fazlayken ve döviz kıtlığı varken zaten çok bir şey beklemedim ben, yine de olumlu karşılıyorum. Sonuçta devlet lüks telefon ve lüks bilgisayar ihtiyacını karşılamak zorunda değil, hele de ekonomi ve vergiler bu haldeyken.

Piyasa fiyatı demişler haberde. Faturadan falan bahsetmemişler, detaylar yakında belli olur.

Cari açık çok fazlayken ve döviz kıtlığı varken zaten çok bir şey beklemedim ben, yine de olumlu karşılıyorum. Sonuçta devlet lüks telefon ve lüks bilgisayar ihtiyacını karşılamak zorunda değil, hele de ekonomi ve vergiler bu haldeyken.

Telefon ihtiyacı karşılamasın. Telefon fiyatı kadar vergi almasa yeterli zaten. Sürekli vergi arttırıp sonra da indirim yaptık demeleri üzücü. Resmen insanlarla dalga geçiyorlar.

Hocam küçümsüyoruz ama şu laptopa bile muhtaç genç arkadaşlarımız var. Dizi-film-video izlersiniz, ofis programlarını açarsınız, sunum hazırlarsınız, not alırsınız, tez ve makale yazarsınız. Oyun oynamak isteyen ve render için bir zahmet kendisi karşılaşın. Özellikle geliri düşük gençlere destek verir bu kampanya.

Birçok kişi oyun da oynamak istiyor, herkesin hakkıdır elin amerikalısından ne farkımız var? O insan biz uzaylı mıyız? Batsın böyle dünya. Batsın böyle adalet.

Ona bakarsan kendi ülkemizde kendi plajımıza tek kişi için yüzlerce para ödemek de biz zorunda değiliz. Ama yapacak bir şey olmuyor her şeyin karşılığını fazlasını alıyorlar.

Cari açık çok fazlayken ve döviz kıtlığı varken zaten çok bir şey beklemedim ben, yine de olumlu karşılıyorum. Sonuçta devlet lüks telefon ve lüks bilgisayar ihtiyacını karşılamak zorunda değil, hele de ekonomi ve vergiler bu haldeyke
Kimse devletten bedava bilgisayar ve telefon dağıtmasını istemedi sadece alınan vergilerin daha makul seviyelere çekilmesi gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı