VGA / DVI-D Adaptör Önerisi

7john

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
VGA / DVI-D Adaptör bulamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir adaptör mevcut değildir, alacağınız pasif çeviriciler çalışmayacaktır. DisplayPort --> VGA aktif dönüştürücü bakabilirsiniz, aksi takdirde alacağınız tüm pasif dönüştürücüler çalışmayacaktır çünkü DVI-D sadece dijital çıkıştır ve VGA ise analogdur, çevirimi pasif olarak yapılamaz.

Bence hemen monitörü değiştirin. VGA monitör, R9 290X'e yakışmaz. Ayrıca bildiğim kadarıyla R9 290X'te DVI-I bulunmamakta. Yalnızca dijital çıkışlara sahip bir ekran kartı.

Bence hemen monitörü değiştirin. VGA monitör, R9 290X'e yakışmaz. Ayrıca bildiğim kadarıyla R9 290X'te DVI-I bulunmamakta. Yalnızca dijital çıkışlara sahip bir ekran kartı.
Yakışmadığını biliyorum. Sadece monitör olarak her zaman TVyi kullanmak istemiyorum. Laptop ekranını da kullanamıyormuşuz... Bu alternatif bir çözüm olacak benim için. Ayrıca DVI-D var kartta.

Aktif dönüştürücü alınabilir ama tavsiye etmiyorum. Gerçekten pahalılar. En kısa zamanda DVI-D ya da HDMI girişine sahip bir monitör almalısınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı