[Video] Evrim Teorisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kitapların üslubuna göre yargılama yapılmış, çok saçma. Nisa 34'ün anlamını bilmeyenler kalmış... Bütün hocalar açıklamıştı zaten. Nisa 34'ü artık "Kadın Dövme Ayeti" diye tanımlamak; Ateistlere maymun demek gibi bir klişe olmadı mı sizce de? Kimse de Kırmızı Asa argümanlarını söylememiş! Evrim var diye insanlar Müslümanlıktan uzaklaşıyor :D . Devam edin. Laboratuvarlar, bizim için cami kadar kutsaldır. Gözlemlenen her şey; yeni bir ayet hükmüne geçmektedir. Direkt manzaraya baktığınızda da ayete bakmış oluyorsunuz. Şuraya Sinan Canan sözü bırakıp gidiyorum; "Dinle ve bilim kavgası olduğunu düşünenler; ya bilimi bilmezler ya dini bilmezler ama en yaygın ihtimal maalesef ikisini de bilmezler."

Elim dinsiziyle ne uğraşıyorsun. Bırak zaten belalarını bulmuşlar.
Kimseye böyle denmez. İşte bu hatalar sebebi ile dinimize saygı duyulmuyor. Sizin tavrını çok kötü lütfen şahıslardan özür dileyin. Zorla dine Peygambere sövdürüp vebal alıyorsunuz. Madem sabır edemiyorsunuz lütfen tartışmayın.

Ben öğrenmeye hazırım. Bilimde en küçük ihtimal dahi son derece önemsenirken üslubunuz bilime uymadı dedim. Siz bana öğretirsenin müteşekkir olurum.
Benim kimseye bilgiçlik taslama gibi bir derdim yok, nerden olursa olsun gelecek her türlü doğru bilgiye de açığım. Hak edene hak ettiği şekilde cevap vermek gerekir, bilimde bu söylediğime mani olacak bir şeyin olduğunu sanmıyorum.

Din ayrı bilim ayrı. Bilim dinamik bir şeydir kanunları teorileri her zaman değişebilir. Din ise en başından beri bir yoldadır. Bilimin bugün bize söylediği şeylere göre dini kırpmak veya bilimi asla sapmaz düşmez kalkmaz bir yere koymak doğru değildir.
Havadan geldiğine inanılan bir metinden daha güvenilirdir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı