[Video] Evrim Teorisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet bu yüzden hata yok diyorsunuz değil mi başlangıcı tesadüfe dayanan bir olay(darwin bile hayat ağacında belirttiği kanıtların yetersiz olduğunu savunmuş ama ondan sonra bilim dünyası ikiye ayrıldı). Hadi evrimciler cevap verin yukarıda yazdıklarıma.

Sümerler’den aldığı yaratılış efsanesini bize yutturmaya çalışan muhammed’in dinine inanmak cehalettir. Bence sen kuran’ın türkçesini okumalısın. Bir süreden sonra kafayı yiyeceksin.

Lütfen peygamberimize sövmeyin. Ben size sövmüyorum. Türkçe kuranı anlayamazsın. Kur'an arapçadır, bunun nedeni peygamberin Arap olmasıdır. Zira ilmini bilmen lazım. Aklın etmediği her şey yalan ise bilimin birçok dalına gülmemiz gerekiyor.

Tanrı veya din ile ilgili bir olumlu bir şey söyleyince neden “haha“ emojisi kullanıyorsunuz ki?

Lütfen peygamberimize sövmeyin. Ben size sövmüyorum. Türkçe kuranı anlayamazsın. Kur'an arapçadır, bunun nedeni peygamberin Arap olmasıdır. Zira ilmini bilmen lazım. Aklın etmediği her şey yalan ise bilimin birçok dalına gülmemiz gerekiyor.
Türkçe kuranı anlamıyorsak uymanında bir anlamı yok.

Evet bu yüzden hata yok diyorsunuz değil mi başlangıcı tesadüfe dayanan bir olay(darwin bile hayat ağacında belirttiği kanıtların yetersiz olduğunu savunmuş ama ondan sonra bilim dünyası ikiye ayrıldı). Hadi evrimciler cevap verin yukarıda yazdıklarıma.
Sen daha Avrupada yalan bilgiler okutulduğunu ortaya atıp kanıtlayamamış birisin. Muhattabım değilsin bundan sonra.

Safsata dediğiniz kişinin hiç hayatında yalan söylemeyen birine ait bir ismi olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca ölünce camiye neden gelirsiniz? Bu kadar bağnazlık bilimi arkanıza alıp doğru konuşmamanız cidden üzücü. Modernlik, çağdaşlık adı altında yapılanlar akıllı insan işi değildir. Zira ölülerinize kuran okutup sonra Islam'a hakaret etmeniz çok acı.
Öte yandan Islam'ın gerçek manasını bilmemiz ve uygulamalarını hala hayatımızın vazgeçilmez öğeleri olmaktadır. Mantıklı olmadığını söylediğiniz işlerin çoğu ya kişinin yorumu ya da zamanı gelmemiş ilimleredir. Dine hakaret edeceğinize makul seviyede araştırmanızı tavsiye ederim.
Hiç yalan söylememiş mi? Bunu sana kendisi mi bildirdi? Hiç yalan söylemediğini farz etsek bile bu onun geliniyle evlendiği gerçeğini asla değiştirmeyecek. Ben, ölülere Kuran okutmuyorum. Herkese genelleme yapma burada cahil. Burada sana Kuran’dan ayetler veriyoruz, içindekileri söylüyoruz. “Zamanı gelmemiş ilimler...” diyerek kendi dinine hakaret etmiş oluyorsun çünkü dinler her zaman her konuda katıdır. “Biz ne dersek o olur!” kafasındadırlar.

Bilim Evrimi kabul etmektedir. Evrim bir doğa yasasıdır. Doğa yasaları tesadüfi değildir.

Ölünce camiiye falan gitmem. Safsata olan bir dini yayan adam tecavüzcü bir Arap'tan başka biri değil.
Eki Görüntüle 560511

Sapıklık sizin babanızın ile annenizin icrası sonucu meydandadır. Siz canınızın istediği herkesle takılırsınız, ama dini usule göre olunsa olmaz. Neden bir insanın sözü ile nikahı kabul edip, ilah emredince olmuyor?

Türkçe kuranı anlamıyorsak uymanında bir anlamı yok.
kuranı türkçe tercüme yaparak anlayamazsın ama kuranı anlamanın tek yolu bu değildir. Yüzlerce bin tefsir yazılmıştır, alimlerin açıklamaları vardır.
putlarınızla boğulun daha bu konuya bakmıyorum boş muhabbet oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı