Viewsonic VX2458-C-MHD BIOS'a erişememek

Faver4

Hectopat
Arkadaşlar merhaba başlıkta da belirttiğim gibi. Ekranı ve kasayı yeni aldım, bilgisayarı açarken anakartın markası yani Asus yazısı falan hiçbir şey gelmiyor direkt Windows açılıyor. Başka bir monitörde denediğim zaman BIOS'a girebiliyorum fakat kendi monitörümde BIOS'a giremiyorum.

Arkadaşlar merhaba başlıkta da belirttiğim gibi. Ekranı ve kasayı yeni aldım, bilgisayarı açarken anakartın markası yani Asus yazısı falan hiçbir şey gelmiyor direkt Windows açılıyor. Başka bir monitörde denediğim zaman BIOS'a girebiliyorum fakat kendi monitörümde BIOS'a giremiyorum.
kardeşim bende hisensenin bi mönitoru var ve ayni sorun bendede var yardim edecek kimse yokmu formda @Recep Baltaş @Ali Güngör

Başka kullanıcılarda UEFI Boot üzerinde CSM de etkin olduğu için gecikme yaşanmış, Fast Boot gibi seçenekler varsa etkinleştirip dener misiniz? Bir de monitöre görüntü gelmeden önce boot tuşuna basınca BIOS'a girebiliyor musunuz? Ya da Windows'tan "Yeniden Başlat" tuşuna basarken bir yandan Shift'e basarak nasıl açılacağını belirlediğinizde girebiliyor musunuz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı