Viewsonic VX2458 Ölü Piksel Sorunu

Benim monitörümdede 2 tane çok küçük ölü piksek var. Oyun oynarken hiç gözüme takılmadı açıkçası bende böyle kullanıyorum.

Ben de bugun hevesle viewsonic vx2458 c mhd modelini sipariş ettim ve 2 adet ölü piksel var ne yapacagimi hic bilmiyorum bununla ilgili bir konu acacagim ama sunu merak ettim ölü pikselde bi artiş oldu mu durumu nasil acaba iade edip tekrar almakla felan ugrasmak istemiyorum

Ben de bugun hevesle viewsonic vx2458 c mhd modelini sipariş ettim ve 2 adet ölü piksel var ne yapacagimi hic bilmiyorum bununla ilgili bir konu acacagim ama sunu merak ettim ölü pikselde bi artiş oldu mu durumu nasil acaba iade edip tekrar almakla felan ugrasmak istemiyorum
Her hangi bir artış olmadı kardeşim pixellerde . 8 aydır kullanıyorum bu şekilde . Eğer rahatsız edecek bir yerde değillerse boşver görme gitsin .

Nedir bu ölü pikselden çektiğimiz bu monitörleri Türkiye pazarına bilerekmi sokuyorlar yoksa bizim ithalatçılar düşük fiyata bilerekmi alıyor. Alınan 10 monitörden 5 tanesinde kesin çıkıyor.

Nedir bu ölü pikselden çektiğimiz bu monitörleri Türkiye pazarına bilerekmi sokuyorlar yoksa bizim ithalatçılar düşük fiyata bilerekmi alıyor. Alınan 10 monitörden 5 tanesinde kesin çıkıyor.
Valla yahu bana da cikti Allahtan iade kabul ettiler iade baslatildiktan 1 gün sonra iade ettiler rahatladım monitör alacaklara tavsiyem test ettirip alsın ben öyle yapacam çok sıkıntılı bir durum rahatsız etmiyor ama hep içimde ya artarsa sorusu vardı içim rahat olsun diye iade ettim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı