Viper Mini vs. DeathAdder V2 Mini

2000 Hz daha iyi fakat çoğu oyun o hertz değerini desteklemeyeceği için çok bir fark hissetmezsiniz, 2000 Hz'li mouse'u atarsanız yorum yapmam daha kolay olur.

Alınmaz, skatezleri, kablosu kötü ve ağır bir mouse.
Ağırlık ve hafiflik tercih edecek kişiye göre değişir, şimdi de hafiflik moda oldu. Şahsen ben hafif fareler ile oynayamıyorum, herkes hafif fare alacak diye bir kaide de yok. Kullandığımda skatezden yana bir problem yaşamamıştım, kablosu hakkında bir şey diyemeyeceğim incelememiştim çünkü.

Bu mouse alınır, malzeme kalitesi ve sensörü iyi bir mouse ama dediğim gibi almadan önce incelemelerini izleyin.

3-4 tane farklı marka veya farklı üründe önerirseniz hepsinin incelemesini izleyip karar veririm. Teşekkür ederim ilginiz için.

Ağırlık ve hafiflik tercih edecek kişiye göre değişir, şimdi de hafiflik moda oldu. Şahsen ben hafif fareler ile oynayamıyorum, herkes hafif fare alacak diye bir kaide de yok. Kullandığımda skatezden yana bir problem yaşamamıştım, kablosu hakkında bir şey diyemeyeceğim incelememiştim çünkü.

Rival 3 ağırlık olarak iyi 77gr sanırım.

Ağırlık göreceli bu doğru fakat skatezler ve kablo gerçekten iyi değil.

Hocam 2-3 tane daha önerirseniz aralarından seçeceğim.
Asus ROG Strix Impact II Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu model palm'a uygun muydu hatırlamıyorum fakat incelemelerine veya forumdaki konulara bakarsanız tutuş biçiminize uygunluğu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Geri
Yukarı