Virüs taraması sonrası no signal hatası

erentt61

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8GB Kingston
Ekran kartı
Rx560
Anakart
Wibtek H61 MX2
İşlemci
I3 2120
PC RAM kullanmi bosta %40'taydi Görev Yöneticisi'nden kaynak izleyicisini açtığım zaman directxtiworker.exe 2.5GB RAM kullanıyordu Malwarebytes ile tarama yaptım virüs olarak gözüktü temizledim bilgisayarı yeniden başlatinca no signal hatası geldi ekran kartını sokup taktım RAM'in slotunu değiştirdim BIOS pilini çıkartıp bekledim ekran kartını söküp dahili grafik ile çalıştırdım yine olmadı RAM'im 8 GB normalde bosta %20'lerde çalışıyordu.

PC RAM kullanmi bosta %40'taydi Görev Yöneticisi'nden kaynak izleyicisini açtığım zaman directxtiworker.exe 2.5GB RAM kullanıyordu Malwarebytes ile tarama yaptım virüs olarak gözüktü temizledim bilgisayarı yeniden başlatinca no signal hatası geldi ekran kartını sokup taktım RAM'in slotunu değiştirdim BIOS pilini çıkartıp bekledim ekran kartını söküp dahili grafik ile çalıştırdım yine olmadı RAM'im 8 GB normalde bosta %20'lerde çalışıyordu.

Çok garip anakart logosunu görebiliyor veya BIOS'a giriş yapabiliyor musun?

Çok garip anakart logosunu görebiliyor veya BIOS'a giriş yapabiliyor musun?

Hayır hiçbir goruntu gelmiyor.

Bilgisayarı bugün açtım biraz bekledim ve reset tuşa birkaç kere bastım 1 2 dakika bekledikten sonra ekran geldi açıldı şu an bir sıkıntısı yok gayet akıcı oyunları da açıyor ama kapatınca aynı sıkıntı devam ediyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı