Macun Değişimi Sonrası No Signal Hatası

BirEfe

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Kasamı temizleyip işlemci macunumu değiştirdikten sonra monitörde No Signal hatası aldım. İnternette arama ile bulabileceğiniz her çözüm yöntemini denedim (RAM slotunu temizleyip RAM'i takma, BIOS pilini söküp takma, HDMI kablosunu ekran kartına değil anakarta takma vs.). Bu konuda bana yardımcı olmanızı rica edeceğim. (Bilgisayarı temizlikten sonra sapasağlam topladığıma eminim.) Harici ekran kartı kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Kasamı temizleyip işlemci macunumu değiştirdikten sonra monitörde no Signal hatası aldım. İnternette arama ile bulabileceğiniz her çözüm yöntemini denedim (RAM slotunu temizleyip RAM'i takma, BIOS pilini söküp takma, HDMI kablosunu ekran kartına değil anakarta takma vs.). Bu konuda bana yardımcı olmanızı rica edeceğim. (bilgisayarı temizlikten sonra sapasağlam topladığıma eminim.) Harici ekran kartı kullanıyorum.

Termal macun mu kullandınız ve dışarı taşmadığına emin misiniz?

Arkadaşlar merhaba. Kasamı temizleyip işlemci macunumu değiştirdikten sonra monitörde No Signal hatası aldım. İnternette arama ile bulabileceğiniz her çözüm yöntemini denedim (RAM slotunu temizleyip RAM'i takma, BIOS pilini söküp takma, HDMI kablosunu ekran kartına değil anakarta takma vs.). Bu konuda bana yardımcı olmanızı rica edeceğim. (Bilgisayarı temizlikten sonra sapasağlam topladığıma eminim.) Harici ekran kartı kullanıyorum.
Bios pilini çıkartın 1 dk bekleyin takın açılcaktır ama bios ayarları sıfırlancaktır.(tekrar dene)

Belki de bunu belirtmeliyim: Daha önceden dikkat etmemiştim ama kasaya güç girdiği anda ankartın chipset kısmı( galiba ) çok fazla ısınıyo bir sorun olabilir mi?
Bios pilini çıkartın 1 dk bekleyin takın açılcaktır ama bios ayarları sıfırlancaktır.(tekrar dene)
Hocam bilgisayar kapalıykenden bahsediyoruz değil mi çünkü bios pili ekran kartının altında kalıyor da

Sorunu ararken işlemci pinini yamultmuşum arkadaşlar. Yine de cevap veren herkese teşekkürler. Konu kapatılabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı