Virüs yedikten sonra YouTube hesabına videolar atılmış

ZANTE ARTZ

Hectopat
Bilgisayarımı daha efektif kullanmak için bir yazılım indirecektim ancak sanırım dalgınlıkla yanlış dosyayı indirip onu açtım ve Windows Defender bir sürü virüs buldu. Hepsini kaldırdım tam tarama yaptım ve bulunanların hepsini sildim ancak YouTube hesabıma girdiğimde bir sürü 'Elon Musk' videoları atılmış ve elonmusk/.....net uzantılı bir siteye yönlendiriyordu.
Tüm videoları sildim sizce yapmam gereken başka bir şey var mı ? Şimdi de ESET Online scaner ile bilgisayarımı tarıyorum umarım hesabım ban yemez...
İlgili ekran görüntüsü:

1653247075471.png

İşin komik yanı hesabımda 3 faktörlü doğrulama var telefonuma mesaj gelmeden hesabıma girilmiyor. Nasıl becerdiler acaba da girdiler? 🤔

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, öncelikle geçmiş olsun aynı olay başıma geldi Donald Trump bir videosunu YouTube hesabımda paylaşmışlardı virüs geçicidir büyük ihtimalle troll virüs diyoruz kısaca :D virüsü kaldırdıysanız sorun ortadan kalkmıştır.

Dursun belki videolarınız patlar :D

Şaka bir yana, hesap önemli hesapsa bir dahakine 2 yollu doğrulamayı açın, ve anti-virüs indirin veya değiştirin.

Crack yüzünden iki hesabıma da virüs bulaştı vallahi YouTube sonraki gün hesaplarımı hemen kaldırdı sonra ben itiraz edip askıya aldırdım duruyor öyle ama askıya alınmaya tekrar itiraz edilip açılabilir belki ama zor yani.

Crack yüzünden iki hesabıma da virüs bulaştı vallahi YouTube sonraki gün hesaplarımı hemen kaldırdı sonra ben itiraz edip askıya aldırdım duruyor öyle ama askıya alınmaya tekrar itiraz edilip açılabilir belki ama zor yani.
Hesabım kapatıldı sonra itiraz ettim neden virüs yediğimin kanıtlarını attım ve tekrar açıldı.Ben crack indirmemiştim ciddiyim fake indir butonlarına dalıp tıklayıp o dosyayı açmıştım.

Kanıt olarak nasıl virüs yediğimi ve windows defender kayıtlarının ekran görüntüsünü attım 1 gün sonra açtılar.

1654533736643.png

Bilgisayarımı daha efektif kullanmak için bir yazılım indirecektim ancak sanırım dalgınlıkla yanlış dosyayı indirip onu açtım ve Windows Defender bir sürü virüs buldu. Hepsini kaldırdım tam tarama yaptım ve bulunanların hepsini sildim ancak YouTube hesabıma girdiğimde bir sürü 'Elon Musk' videoları atılmış ve elonmusk/.....net uzantılı bir siteye yönlendiriyordu.
Tüm videoları sildim sizce yapmam gereken başka bir şey var mı ? Şimdi de ESET Online scaner ile bilgisayarımı tarıyorum umarım hesabım ban yemez...
İlgili ekran görüntüsü:

Eki Görüntüle 1396565

İşin komik yanı hesabımda 3 faktörlü doğrulama var telefonuma mesaj gelmeden hesabıma girilmiyor. Nasıl becerdiler acaba da girdiler? 🤔

Aynı şey şu an benim de başıma geldi ve YouTube hesabım ban yedi ve 2 faktörlü doğrula vardı bende de.
Bu nasıl mümkün olabilir ne önlem alınabilir bilen var mı?

Geri
Yukarı