Virüs yeme korkusu

FURKAN CANN

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
A520M-K ANAKART / AMD RYZEN 5 3600 / GT 730 EKRAN KARTI / 8GB 2666MHZ RAM / 240GB KİNGSTON A400 SSD
Meslek
Elektrik - Elektronik teknikeri
Arkadaşlar virüs yeme korkusu var. Artık resmi sitelere bile girmekten korkar oldum daha önce benim durumumda olan var mı? Biraz garip bir konu çünkü.

Vallahi hocam virüs yeme korkunuz olmasın, iki gün önce bilmedigim bir siteden indirme yaptım. Anlık dalgınlığıma gelip virüsü kurmuşum Instagram'ım falan patlamıştı. Kaspersky kurup h allettim büyük bir korkunuz olmasın, kimse sizinle bireysel olarak uğraşmaz. Sitelere Kaspersky gibi aktif koruma sağlayan uygulamarla girin.

Standart bir kullanıcının kaliteli bir AV kullanması ve bilinçli olması yeterlidir. Çünkü doğrudan hedef alınmanızı gerektirecek bir durum yok. Endişelenmeyin.

Arkadaşlar virüs yeme korkusu var. Artık resmi sitelere bile girmekten korkar oldum daha önce benim durumumda olan var mı? Biraz garip bir konu çünkü.
Aynı durum. Kaspersky'ın aktif koruması var, daha önce girmediğim bir siteye girdiğim anda Kaspersky, HitmanPro, MBAM ile tarama yapıyorum. Bana göre bir sorun değil, kafam rahat.

Geri
Yukarı