Virüs korkusu nasıl yenilir?

Cronus.xy

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Bende kelimenin tam anlamı ile virüsfobi var, hatta bu o kadar ilerlediki herhangi bir siteye (Pinterest, Steam, haber siteleri...) Girdiğimde telefonu sıfırlıyorum.
E-posta ve diğer sitelerdeki hesaplarımın şifrelerini değiştiriyorum. Sorum şu virüs böyle sitelerden bulaşırmı ya da bulaşırsa nasıl bulaşır? Ve nasıl bu fobiyi atabilirim? (hiçbir linke tıklamam)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bende kelimenin tam anlamı ile virüsfobi var, hatta bu o kadar ilerlediki herhangi bir siteye (Pinterest, Steam, haber siteleri...) Girdiğimde telefonu sıfırlıyorum.
E-posta ve diğer sitelerdeki hesaplarımın şifrelerini değiştiriyorum. Sorum şu virüs böyle sitelerden bulaşırmı ya da bulaşırsa nasıl bulaşır? Ve nasıl bu fobiyi atabilirim? (hiçbir linke tıklamam)

Eğer yok benim içimde kalıyor diyorsan IOS'a geç fakat ben virüs bulaşacağını sanmıyorum.

Hocam korsan bir şey indirmez ve film falan izlemez iseniz bir şey olmaz benim de küçükken öyleydi antivirüs kullanın bulaşırsa atın formatı geçin.

Virüslü site ben virüslüyüm diye bağırır zaten. Örneğin cenaze Burak 5000 TL bonus kazandınız falan filan.

Hocam Instagram'da beni etiketliyorlar orada :d

Kanka korkun buysa hiç korkmana gerek yok, bilgilerini ele geçirmek isteyen yapmak isteyen elinde üst düzey aletler olması lazım ve üst düzey bilgiye sahip olması lazım. Virüs öyle kolay kolay girdiğin normal sitelerden gelmez ki. Telefonu sıfırlamak da nesi :D fobi değil senin ki hastalık olmuş geçmiş olsun :D

Geri
Yukarı