Virüs korkusu nasıl yenilir?

drum1

Femtopat
Daha fazla  
Selam ben yakın zamanda saçma bir şey yapıp hile indirerek bilgisayarıma virüs soktum ve Gmail Steam Spotify gibi gibi hesaplarım çalındı kurtardım onları sonra bilgisayara format attım OneDrive'dan geri geldi bazı dosyalar onları sildim OneDrive'ı kapattım bilmediğim DLL'ler gelmişti sonrasında Windows da denetimli klasörü etkinleştirdim ve tam tarama yaptım güvenlik konusunda her şeyi etkinleştirdim sanırım ama hala korkuyorum virüs olmasından ve hesaplarımın çalınmasından korkuyorum ve bilgisayarı açmaktan çekiniyorum bayağı ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
Crack yazılım kullanma, hile indirme, bilmediğin sitelere girme, bilmediğin USB bellekleri makinene bağlama. Ben anti virüsü bile kapalı tutuyorum. Tarayıcı güvenliğimi arttırmak için birkaç eklenti kurdum fazlası ile iş görüyor. OneDrive gibi hizmetlerde kurmuyorum cihazda da önemli verileri tutmuyorum birkaç tane back up diskim var onlara verileri yedekliyorum. Virüs bulaşırsa tek yapılması gereken format flashı ile format atmak olacak.

Windows sıfırlandıysa bir tek hesaplarınıza 2 adımlı doğrulama ekleyip şifrelerini değiştirin. O kadar korkuyorsanız malwarebytes veya kaspersky ile bir tarama daha yaptırabilirsiniz.

Başka bir şey yapmanız gerektiğini sanmıyorum.

Selam ben yakın zamanda saçma bir şey yapıp hile indirerek bilgisayarıma virüs soktum ve Gmail Steam Spotify gibi gibi hesaplarım çalındı kurtardım onları sonra bilgisayara format attım OneDrive'dan geri geldi bazı dosyalar onları sildim OneDrive'ı kapattım bilmediğim DLL'ler gelmişti sonrasında Windows da denetimli klasörü etkinleştirdim güvenlik konusunda her şeyi etkinleştirdim sanırım ama hala korkuyorum virüs olmasından açmaktan çekiniyorum bayağı ne yapmalıyım?

Tüm ayarları default yaparak bir daha format al 0'dan almışsın gibi sonra internetten "bedava" hiçbir hile indirme.

Hesap şifrelerini değiştir, hesaplarında 2 adımlı doğrulamayı aç, korsan kullanma, antivirüs kullan, güvenli olduğundan emin olmadığın dosyaları indirme.

Geri
Yukarı