Virüsten şüpheleniyorum

Yani görev yöneticisini açtığımda açar açmaz “sistem kesintileri” diye bir şey birden yükselip toplam cpu %90 oluyor ama sonra hemen düşüyor ve toplam %4 falan oluyor pc boştayken herhalde görev yöneticisini açtığım için bir anlık yüklenme oluyor.
Yukarıda arkadaşlarında haklı yorumlarını baz alarak cevap veriyorum, bu anlattığınız olay herkesin başına gelen normal bir şey. Hiç bir program çalışmıyorken bile böyle olur ve %0'a %1'e düşer. Siz oyun oynuyorsanız eğer sıcaklıklarda aşırı artış olmaksızın FPS değerlerinde bir oynama olmaz ise kafanıza takmayın.

Bu olay hastalığa kadar gider. Eğer içiniz rahat olmazsa da dakika başı format atarsınız aman diyim.

Yani görev yöneticisini açtığımda açar açmaz “sistem kesintileri” diye bir şey birden yükselip toplam cpu %90 oluyor ama sonra hemen düşüyor ve toplam %4 falan oluyor pc boştayken herhalde görev yöneticisini açtığım için bir anlık yüklenme oluyor.
Ayrıca tek şüpheli olay bir iki hesabıma benim dışımda birileri giriş yapmış ancak bunu sonradan araştırınca veri sızdığını öğrendim başka sitelerden herhalde virüs olsaydı daha büyük bir olay gelirdi başıma alışveriş falan da yapıyorum çünkü.
Ayrıca tek şüpheli olay bir iki hesabıma benim dışımda birileri giriş yapmış ancak bunu sonradan araştırınca veri sızdığını öğrendim başka sitelerden herhalde virüs olsaydı daha büyük bir olay gelirdi başıma alışveriş falan da yapıyorum çünkü.
Arkadaşlar bu mesajdan sonra ses seda gelmedi endişelenecek bir şey yok değil mi gözünüzü seveyim korkutmayın beni :)
Yukarıda arkadaşlarında haklı yorumlarını baz alarak cevap veriyorum, bu anlattığınız olay herkesin başına gelen normal bir şey. Hiç bir program çalışmıyorken bile böyle olur ve %0'a %1'e düşer. Siz oyun oynuyorsanız eğer sıcaklıklarda aşırı artış olmaksızın FPS değerlerinde bir oynama olmaz ise kafanıza takmayın.

Bu olay hastalığa kadar gider. Eğer içiniz rahat olmazsa da dakika başı format atarsınız aman diyim.
Yani hastalığa hafiften döndü zaten :)) Ben de kaygı bozukluğu var işte bu forumda gezinmeler falan biraz tetikledi gibi. Şifre olayı ilk olduğunda çok takmamıştım ama buradakileri okuyunca korktum açıkçası. Ama dediğim gibi virüs olsa daha kötü şeyler gelirdi başıma haksız mıyım hocam? Cevap verirseniz sevinirim. :)))

Son düzenleme:

Arkadaşlar bu mesajdan sonra ses seda gelmedi endişelenecek bir şey yok değil mi gözünüzü seveyim korkutmayın beni :)

Yani hastalığa hafiften döndü zaten :)) ben de kaygı bozukluğu var işte bu forumda gezinmeler falan biraz tetikledi gibi. Şifre olayı ilk olduğunda çok takmamıştım ama buradakileri okuyunca korktum açıkçası. Ama dediğim gibi virüs olsa daha kötü şeyler gelirdi başıma haksız mıyım hocam? Cevap verirseniz sevinirim. :)))

Merhaba hocam bende aynen sizin gibiyim bende çok kafaya takıyorum ama yine de bende içinizi rahatlatayım bence bir şey yoktur dert etmeyin sadece size bir şey sormak istiyorum oyun oynarken bilgisayarınızdan daha fazla ses çıktığı oluyor mu eğer sizde de oluyorsa çok da sıkıntı değil bende içimi rahatlatırım.

Geri
Yukarı