Vivaldi İncelemesi

Opera‘nın kurucusu ve eski CEO’su Jon Von Tetzchner ve ekibi tarafından geliştirilen bu tarayıcıyı sizler için denedim ve görüşlerimi belirttim.

İlk olarak açtığınızda Vivaldi Resmi Sitesi açılıyor ama ben açılış olarak Yandex yaptım.
Sade ve akıcı bir temaya sahip Chrome ve benzeri tarayıcınıza virüs bulaştıysa kesinlikle kullanın derim.

Hızlı erişim ekranı bu şekildedir. Tasarım olarak diğer tarayıcılardan önce diyebilirim.

Genellikle ayarlara ulaşabildiğimiz bu alanda böyle ufak bir menü hazırlanmış.
Asıl ayarlar menüsü sol alt taraftadır.

Sol tarafta ki gri beyaz alana tıkladığınızda Hızlı Erişim - e Posta - Arkadaşlar - İndirilenler ve Notlar bölümleri var ve acayip işe yarıyorlar.
Ayarlar simgesi hemen alttadır. Ayar menüsü kullanımı gayet basittir.

Sitelerde adres çubuğunda ki yoğunluk rengine göre renk değiştiriyor ve gayet hoşuma gitti.

Ve en beğendiğim özelliklerden birisi sağ altta bulunan ayarlar. Resim simgesine tıklandığı zaman açılan sitelerde ki resimleri açmıyor özellikle oyun yada benzeri indirme işlemlerinde hızınızın düşmesine engel oluyor. Yanında ise Sayfa Eylemleri var tam olarak anlamadım ve en son sayfa boyutu var.

İndirdim bakalım nasıl, bir Chrome olur mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
İndiren arkadaşlar nasıl sizce browser ? İndirmeye değer mi ?

İndiren arkadaşlar nasıl sizce browser ? İndirmeye değer mi ?
Değer ancak geliştirme aşamasında galiba çünkü en son 1 hafta önce baktım.

Geliştirici versiyonu(beta olarak anlayabilirsin) olduğu halde chrome tarayıcının hızı ile yarışır vaziyette diyebilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…