Vivo zamanla tutulur mu?

Vivo'yu seviyorum kullanıyorum yazılımsal hataları var. Bir de özelleştirme yok fakat düzeltirler zamanla bir de cihazdan cihaza yazılımsal farklılıklar var ama hiçbir yerde anılmıyor tutulmuyor. Forumlarda falan kimse yazmıyor YouTube'da çok az videoları var. Çinliler bile çekmiyor zamanla tutulur mu? Samsung piyası kasıp kavurdu ama hiç beğenmiyorum rezalet anca S serisi ona da para yeterse zaten tecrübem var anlatmak istemiyorum kısaca pişmanlık idi.

Vivo'yu seviyorum kullanıyorum yazılımsal hataları var. Bir de özelleştirme yok fakat düzeltirler zamanla bir de cihazdan cihaza yazılımsal farklılıklar var ama hiçbir yerde anılmıyor tutulmuyor. Forumlarda falan kimse yazmıyor YouTube'da çok az videoları var. Çinliler bile çekmiyor zamanla tutulur mu? Samsung piyası kasıp kavurdu ama hiç beğenmiyorum rezalet anca s serisi ona da para yeterse zaten tecrübem var anlatmak istemiyorum kısaca pişmanlık idi.

Tutacağını sanmıyorum ya dediğiniz gibi yazılımsal hatalar var ve düzeltilmiyor hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı