VLC Ekran videosu dosyası silinmiyor

MTN

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
VLC ile ekran videosu kaydetmiştim fakat şimdi silemiyorum. FileASSASSIN programıyla silmeyi denedim ve program yanıt vermedi. CMD ile silmeyi denedim fakat o da tepki vermedi. Dosyayı yeniden adlandırmaya veya taşımaya çalıştığımda "Windows Explorer Çalışmayı Durdurdu." Hatası alıyorum.

VLC ile ekran videosu kaydetmiştim fakat şimdi silemiyorum. FileASSASSIN programıyla silmeyi denedim ve program yanıt vermedi. CMD ile silmeyi denedim fakat o da tepki vermedi. Dosyayı yeniden adlandırmaya veya taşımaya çalıştığımda "Windows Explorer Çalışmayı Durdurdu." Hatası alıyorum.
Unlocker ile dene silemezse bir sonraki yeniden başlatmada siler.

VLC'yi Revo Uninstaller ile kaldırdım ve Unlocker ile silmeyi denedim. O da yanıt vermeyi durdurdu. Revo Uninstaller ile de silmeyi denedim o da olmuyor. Hangi programla denersem COM Surrogate diye bir işlem görüyorum görev yöneticisinde. 3000 MB/s disk kullanımı %70 CPU kullanımı yaptığı gözüküyor :D
2.kez yeniden başlatınca silindi. İkinize de teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı