Vodafone Evde İnternet Nasıl?

GlacialFoxie

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Şu anki internetimizin taahhüdü bitiyor ve biz de yeni bir servis bakıyorduk. Araştırırken Vodafone Evde İnternet'te bir kampanya olduğunu gördüm. İlk 6 ay bedava. Sonra ise 160 TL. Hızı ise 100 Mbps. Bunun yanı sıra TurkNet'e de bir baktım. TurkNet'in sitesinden internet hızımı sorgulayınca 100 Mbps Fiber görünüyor ve aylık 140 TL. Sizce hangisini tercih etmeliyim, başka bir öneriniz var mı?

Ben Türknet kullandım ama pek memnun kalmadım, fiber internet altyapısı olmasına rağmen sürekli internet kesintileri vs. çok yaşadım o nedenle vazgeçtim. Tabi kişiden kişiye değişen bir deneyim.

Merhaba. Şu anki internetimizin taahhüdü bitiyor ve biz de yeni bir servis bakıyorduk. Araştırırken Vodafone Evde İnternet'te bir kampanya olduğunu gördüm. İlk 6 ay bedava. Sonra ise 160 TL. Hızı ise 100 Mbps. Bunun yanı sıra TurkNet'e de bir baktım. TurkNet'in sitesinden internet hızımı sorgulayınca 100 Mbps Fiber görünüyor ve aylık 140 TL. Sizce hangisini tercih etmeliyim, başka bir öneriniz var mı?
Vodafone TT altyapısından fiber veriyor muymuş? Türknet tercih edin, Vodafone'nin kendi altyapısı olmadıkça verim alamazsınız.

Anlaşılan Vodafone ile pek güzel deneyimleriniz olmamış. TürkNet' e bir bakmayı düşünüyorum. Zaten ilk ay "Beğenmezseniz paranız iade" diye bir olayı varmış sanırım.

Anlaşılan Vodafone ile pek güzel deneyimleriniz olmamış. TürkNet' e bir bakmayı düşünüyorum. Zaten ilk ay "Beğenmezseniz paranız iade" diye bir olayı varmış sanırım.
Türknet ping konusunda daha iyidir hocam. Tabi alternatif olarak Netspeed'e de bakın derim. İki ISS'de de genel olarak sorun çıkarmaz diye tahmin ediyorum.

İzmirde yaşıyorum.160tl 200mbit fiber kullanıyorum. Arıza durumunda hafta sonu, içi farketmez hemen müdahale ediyorlar. 6yıldır abonesiyim. Çok memnunum. Hiç kesilme problemi yaşamadım desem yeridir. Ama kendi altyapısı tabiki.

Geri
Yukarı