Vodafone internet iyi mi ? ( 16 Mbps )

manghetto

Hectopat
Daha fazla  
Vodafone 16 mbps'lik internet baglatacagım. İyi midir sizce, kullanan var mi acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan Vodafone Net 16 Mbps tarifeyi kullanıyorum. Türk telekom altyapısı üzerinden hizmet sağlıyor. Fatura tutarı hiçbir zaman sözleşmedeki tutarı geçmedi. Müşteri hizmetlerinde gereksiz ve hiçbir şeyden anlamayan eleman dolu ama uzman kişiler de mevcut. Sonuç olarak internet hizmetinden memnunum.

Vodafone 16 mbps'lik internet baglatacagım. İyi midir sizce, kullanan var mi acaba ?
16 mb interneti hiç bir zaman görmeyeceksin en fazla 7 mb görürsün hızı artırdıkların da kopma yaşayacaksın ve sana hattınız desteklemiyor diyecekler 4 ay o L.....T firmayı kullandım şu anda ttnet e geçtim yine aynı hat 14 mb internet geliyor adama bu nasıl iş demezler mi teknik destek denen bir şey yok telekoma mail attık efendim 2 ile 48 saat içinde dönüş yapacağız derler sende bu genç yaşında sinir hastası olursun hee kendi saha ekipleri varmış hiç görmedim onlarda iç hatlarda sorun var der başlarından seni bi güzell sallarlar aboneliğimi iptal ettirmek istedim 1 ay da zor ettiler hala fatura bekliyorum alamadığım hizmet için bir de ceza ödeyeceğim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı