Vodafone kampanya doğruluğu

Vodafone hatlarında çekim sıkıntıları mevcut. İnternetini kullanmadım ama bize gelen müşterilerin çoğunluğu bundan şikayetçiydi. Şuan da uygun diye Vodafone hattını kullanmaktayım ama telefon hattı olarak bazı yerlerde çekim sıkıntısı yaşıyorum. Belki altyapıya, il/ilçe'ye göre değişiklik gösterebilir ama bence Vodafone dan başka birçok güzel ve kaliteli hizmet verecek servisler var araştır derim.
Bizim binada Superonline Fiber altyapısı var ben paket olarak Vodafone paketini düşünüyorum sence bir şikayetim olur mu? Altyapı SOL olduğu için sıkıntı olmaz diyorlardı.

Bizim binada Superonline Fiber altyapısı var ben paket olarak Vodafone paketini düşünüyorum sence bir şikayetim olur mu? Altyapı SOL olduğu için sıkıntı olmaz diyorlardı.

Değerli kardeşim, şu an ben ne söylersem tersi çıkma olasılığı var. Yukarıda dediğim gibi il/ilçe faktörü ortaya girerse ya iyi kullanırsın ya kötü. Ama taahütlü olduğu için ve genel olarak Vodafone'da çekim sıkıntısı olduğu için biraz sancılı geçer.

Bizim binada Superonline fiber altyapısı var ben paket olarak Vodafone paketini düşünüyorum sence bir şikayetim olur mu? Altyapı sol olduğu için sıkıntı olmaz diyorlardı.

Türkiye'de 2 altyapı firması var, biri Türk Telekom diğeri Superonline. Bunun dışındakiler kiracı, ana sağlayıcılar ile nasıl anlaştılarsa onu son kullanıcıya verebilirler. Benim evde altyapı Türk Telekom, 100 Mbit sarmal fibet Plus, ancak 2. paket D-msart intenet paketi var oda ancak 24 Mbit verebiliyor anlaşma böyle yapılmış iki firma arasında. Alırken her şeyi sorman gerek. Vodafone sitesinden hız testi denemen gerek ne veriyorsa onu alırsın. (Modemde önemli tabii)
Bu linkten denemen gerek ne kadar hız alacağını ve paketi.
.

Benim sorduğum şey yanlış anlaşılmış sanırsam ben onu sormak istemedim 500 MB verebilir mi gerçekten onu sormak istiyorum.

Açık konuşayım. Verebileceklerini sanmıyorum! 500Mbps hız verebilmesi için sana ya 4.5G alt yapısına öncelikli olarak bağlaması lazım ya da evine fiber hat çekmesi lazım. Buradaki asıl önemli olay "ye kadar" ibaresi. 500Mbps üst limitin. 5'te verebilir 10 da 100 de. Garantisi yok bunun.

Benim sorduğum şey yanlış anlaşılmış sanırsam ben onu sormak istemedim 500 MB verebilir mi gerçekten onu sormak istiyorum.
Vodafone fiber İnternet ile ilgili bilgi edinmek isterseniz her konuda yardımcı olurum 13 yıldır Vodafone camiasında çalıştığım için bütün kafalardaki soru işaretlerini cevaplarım evde iş yerinde fiber internet hizmeti almak isterseniz 05494964154 nolu numaradan her zaman aramanız yeterlidir.

Vodafone fiber internet ile ilgili bilgi edinmek isterseniz her konuda yardımcı olurum 13 yıldır Vodafone camiasında çalıştığım için bütün kafalardaki soru işaretlerini cevaplarım evde iş yerinde fiber internet hizmeti almak isterseniz 05494964154 nolu numaradan her zaman aramanız yeterlidir.

Hocam reklam diye banlamasinlar sizi isterseniz değiştirin buradan sorabilirsin falan diye degistir.

Vodafone fiber internet tarifeleri için arayın her konuda alt yapı sorgu desteği sistemle ilgili net bilgi fiyat konusunda net bilgi işlem sonrası müşteri takibi ve müşteri memnuniyeti her konuda aratın gelelim 05494964154
Hocam reklam diye banlamasinlar sizi isterseniz değiştirin buradan sorabilirsin falan diye degistir.
Nereye banlayacaklar kardeşim anlamadım teknik destek vermek ve kafasında soru işareti olanlar için bağlantı yapmak isteyenler için her türlü destegimi veririm

Kampanya doğru. İlk 6 ay 500 Mbps'ye kadar hız veriyor. Ne kadar vereceği altyapına bağlı. Yine de Vodafone almanı önermem. Şikayetçi olan çok kişi var. Uydunet altyapısı varsa onu öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı