Vodafone'dan 1615 TL'ye Versace parfüm alınır mı?

Dediğim markalar Dp'den çok daha iyidir, ondan eminim.

Alberto Sego markasını denedim. Jean Paul Gaultier Ultra Male ve Creed Viking almıştım oradan. Kokuları çok güzel, kokularından çok memnun kaldım ama kalıcılıkları bir tık az geldi bana.

Aldığım modeller yüzünden de olabilir, tam emin değilim. Belki o siteden de sürekli kullandığım Armani Code, İnvictus yada Lacoste Red denesem fikrim değişebilir, o kısmı bir deneyimlemem lazım.

Şuan için Alberto Sego'yu 2 parfüm deneyimime dayanarak kalıcılıkları nedeniyle önermiyorum.
Kokuları çok güzel ama ikisinin de, tek önermeme nedenim şu an kalıcılıklarının bir tık az olması.

Tabi oradan diğer kullandığım parfümlerden kesinlikle alıp deneyimleme yapacağım. Belki onlarda fikrim değişir.

Tutasce ve Muscent arasında seçim yapmam zor, ikisi de benim için güzel muadiller. Bütçeniz var ise iki firmadan da aynı ürünü alıp performanslarını karşılaştırın derim. Şuan benim elimde Yıldız Esans'tan almış olduğum toplu halde ürün mevcut. Onları bitirmeden de sipariş veremiyorum.
Elimdekilerin bitmesine yakın Tutasce, Muscent ve Alberto Sego'dan aynı ürünü alıp karşılaştırma planım vardı zaten benim. Forumda da yazmayı planlıyordum, sizi de ayrıca etiketlerim mutlaka yaptığımda. Bütçeniz var ise 2 firmayı da deneyin, yoksa eğer yazı tura atın :), emin olun iki firmadan da pişman olmazsınız.

Dediğim markalar DP'den çok daha iyidir, ondan eminim.

Alberto Sego markasını denedim. Jean Paul Gaultier Ultra Male ve Creed Viking almıştım oradan. Kokuları çok güzel, kokularından çok memnun kaldım ama kalıcılıkları bir tık az geldi bana.

Aldığım modeller yüzünden de olabilir, tam emin değilim. Belki o siteden de sürekli kullandığım Armani Code, İnvictus ya da Lacoste Red denesem fikrim değişebilir, o kısmı bir deneyimlemem lazım.

Şu an için Alberto Sego'yu 2 parfüm deneyimime dayanarak kalıcılıkları nedeniyle önermiyorum.
Kokuları çok güzel ama ikisinin de, tek önermeme nedenim şu an kalıcılıklarının bir tık az olması.

Tabii oradan diğer kullandığım parfümlerden kesinlikle alıp deneyimleme yapacağım. Belki onlarda fikrim değişir.

Tutasce ve Muscent arasında seçim yapmam zor, ikisi de benim için güzel muadiller. Bütçeniz var ise iki firmadan da aynı ürünü alıp performanslarını karşılaştırın derim. Şu an benim elimde Yıldız Esans'tan almış olduğum toplu halde ürün mevcut. Onları bitirmeden de sipariş veremiyorum.
Elimdekilerin bitmesine yakın Tutasce, Muscent ve Alberto Sego'dan aynı ürünü alıp karşılaştırma planım vardı zaten benim. Forumda da yazmayı planlıyordum, sizi de ayrıca etiketlerim mutlaka yaptığımda. Bütçeniz var ise 2 firmayı da deneyin, yoksa eğer yazı tura atın :), emin olun iki firmadan da pişman olmazsınız.

😂 Yazı tura atarım olur, ben versace ile sauvage Diyor'u Tutaste'den istedim, şimdi bahar ve yaz için Creed aventus almak istiyorum, kararsız kaldım Muscent'den mi almalıyım veya Tutaste'den mi, encok hangisi kalıcı olur bilemiyorum, lakin Muscent'te aventusun bir özel hali var bir de sade hali aralarındaki fark nedir bilmiyorum, sen aventus için hangi muadili önerirsin?

Yıllar önce hediye olarak Gucci Rush almıştım, yanında da ufak tüpte tester parfüm yollamışlardı. Piyasada tester diye satılan çakmalardan değil ama. Ufak bir kaç ML'lik orjinal parfüm testeri, Creed Aventus.

Ufak olduğu için 2-3 gün sıkım yapabildim, bitti zaten hemen. Kokusu güzeldi ama kalıcılık yok Creed Aventus'ta. Zaten yabancı siteleri araştır, Avestus'un kalıcılığı az olduğundan şikayet eder kullananlar genelde. Gerçeği bile kalıcı olmayan bir parfümün muadilinin de kalıcı olmasını beklemiyorum ben.
Aventus Yerine Nishane Hacivat parfümünü araştır derim. O da güzeldir.

Bir de yaza uygun önerebileceğim parfümler;
Jil Sander-Sun,
Armani di Gio Profumo, bunlar da yaz için güzeldir.

Yıllar önce hediye olarak gucci rush almıştım, yanında da ufak tüpte tester parfüm yollamışlardı. Piyasada tester diye satılan çakmalardan değil ama. Ufak birkaç ML'lik orijinal parfüm testeri, Creed aventus.

Ufak olduğu için 2-3 gün sıkım yapabildim, bitti zaten hemen. Kokusu güzeldi ama kalıcılık yok Creed Aventus'ta. Zaten yabancı siteleri araştır, Avestus'un kalıcılığı az olduğundan şikayet eder kullananlar genelde. Gerçeği bile kalıcı olmayan bir parfümün muadilinin de kalıcı olmasını beklemiyorum ben.
Aventus yerine nishane hacivat parfümünü araştır derim. O da güzeldir.

Jil sander-sun,
Armani di gio profumo, bunlar da yaz için güzeldir.

Teşekkür ederim önerilini araştırıp beğenirsem alacağım. İyi günler dilerim her şey için teşekkürler tekrardan.

Yıllar önce hediye olarak gucci rush almıştım, yanında da ufak tüpte tester parfüm yollamışlardı. Piyasada tester diye satılan çakmalardan değil ama. Ufak birkaç ML'lik orijinal parfüm testeri, Creed aventus.

Aventus yerine nishane hacivat parfümünü araştır derim. O da güzeldir.

Jil sander-sun,
Armani di gio profumo, bunlar da yaz için güzeldir.

Hocam Tutaste'den eros aldım, ve sauvage 2018 modelini aldım(düz modeli alacakken yanlışlıkla onu aldım) hocam eros 2 saat atıyor :D çok pişmanım ne diyeyim keşke bilseydim de almasaydım.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim önerilini araştırıp beğenirsem alacağım. İyi günler dilerim her şey için teşekkürler tekrardan.

Hocam Tutaste'den eros aldım, ve sauvage 2018 modelini aldım(düz modeli alacakken yanlışlıkla onu aldım) hocam eros 2 saat atıyor :D çok pişmanım ne diyeyim keşke bilseydim de almasaydım.
Tutasce'den Kirke almıştım ben, 2 şişe daha sipariş verdim. Nedense ben çok memnunum. 2 fısta bile arkadaşlarım ne kullanıyorsun diye soruyorlar sürekli.

Yeni konular

Geri
Yukarı