Oyun Voidu Ubisoft indirimleri

Hocam ben bulamadımda link atar mısınız?
Siteyi bulabildim ama nasıl indirimli olanları göreceğimi bulamadım
Arama kısmına alacağın oyunu yaz. Space tuşuna basınca arama yapıyor sanırım.
Alacağın oyunu sepete ekleyin.
Sepete girin ve orada kupon kullanma yerine "Buy20" yazın. Ekstra indirimli görünür.

Hocam indirim sayfasının linkini atabilir misiniz? Bulduğum sayfada indirimsiz oyunları da gösteriyor.

Merhaba. Bugün oyun fiyatları araştırırken Voidu'da büyük indirimler olduğunu fark ettim. Steam ve Epic'in satış yaptığı fiyatlardan bayağı ucuz (zam öncesi fiyatlar sanıyorum) fiyatlardan satılıyor. Voidu'dan daha önce alışveriş yapmadım ama forumda yapan ve güvenilir olduğundan bahseden çokça yorumlar var.
"Satın alınan ürünleri key olarak vermiyormuş. Siteden Ubisoft hesabına giriş yaparak aktivasyon etkinleştiriliyormuş."
Birkaç tane oyun fiyatlarıyla alakalı fotoğraflar paylaşacağım. Bakmanızı tavsiye ederim.
"Buy20" kodu ile de indirimli bir şekilde alabilirsiniz. Oyuna göre farklı indirim uyguluyor örneğin: God of War 197 yerine 157 lira, AC Odyssey Ultimate 147 yerine, 117.

Eki Görüntüle 1640733

Eki Görüntüle 1640734

Eki Görüntüle 1640735

Eki Görüntüle 1640736

Eki Görüntüle 1640737
Ubisoft Voidu indirimleri linki:

R6S bu linkteki Rainbow 6 Siege Delux'u aldım, sonradan biraz sitede gezinirken R6S deluxe bu linkteki paketi gördüm. Benim aldığım yükseltme gibi bir şey mi yoksa indirimli paket mi? Hesaba oyun geldi fakat DLC'erde Deluxe vs. yazmıyor.
İlk defa r6s alıyorum :)

Steep X Games Gold Edition, Riders Republic – Ultimate Edition, Assassin's Creed Valhalla Complete Edition, Assassin's Creed Odyssey: Ultimate Edition, Assassin’s Creed Origins - Gold Edition. Origins bedavaya verilmişti fakat sadece season Pass alsam bile oyun ile aynı fiyata geliyor. Sizce bunlar arasında alma dedikleriniz veya kesin al dediğiniz başka oyun var mı?

Hocam Steep ile rider republic pek farkı yok sanırsam riders almanız kafi diğer oyunlar çok iyi hepsini bitirdim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı