Oyun Voidu Ubisoft indirimleri

Evet dediğiniz gibi yaptım. Ekstra olarak Far Cry 6 Game of the Year Edition, Far Cry New Dawn, Far Cry Primal - Apex Edition ekledim. Daha fazla önerisi olan varsa söyleyebilir. Çünkü bir daha böyle indirim geleceğini düşünmüyorum. :)

Vallahi hocam bende Ubisoft Store komple var :D eksiksiz tüm oyunlar zam yiyecek zaten yarısından çoğunu oynadım bitirdim merak uyandıran 2-3 tane oyun yoktu onlarda Legion ile riders onlarında birazdan Ultimate halini alacağım :D

Uzun bir süredir böyle bir önceki indirimde de alınmıyordu.

Yalnız hocam Watch Dogs aldım Ultimate sıkıntı yok yalnız rider Ultimate aldım sadece 1 year seans Pass gözüküyor Ultimate pack gözükmüyor kazıkmı yedimki acaba :D

Son düzenleme:
Vallahi hocam bende Ubisoft Store komple var :D eksiksiz tüm oyunlar zam yiyecek zaten yarısından çoğunu oynadım bitirdim merak uyandıran 2-3 tane oyun yoktu onlarda Legion ile riders onlarında birazdan Ultimate halini alacağım :D

Yalnız hocam Watch Dogs aldım Ultimate sıkıntı yok yalnız rider Ultimate aldım sadece 1 year seans Pass gözüküyor Ultimate pack gözükmüyor kazıkmı yedimki acaba :D

Bunların tamamı yok mu?

Dosya Ekleri

• 4AC2A864-07A0-426B-A3CF-83B53900948D.jpeg
    4AC2A864-07A0-426B-A3CF-83B53900948D.jpeg
    971,4 KB · Görüntüleme: 62
Vallahi hocam oyunu kurmadım denemedim ama deneyeceğim eğer yok ise çok üzücü olur Watch Dogs Legion Ultimate sıkıntısız aldım problem yok. Sizde alın Ultimate bakalım sizde ne sonuç verecek.

Şu an bilgisayarım yok yarın sipariş vereceğim :). O yüzden aldığım oyunların hiçbirini ekleyemedim hesabıma. Epic Games üzerinden paket içeriğinin tamamını görebilirsiniz.

Arkadaşlar Days Gone almayı düşünüyorum da sorun oluşturur mu? Örneğin Steam hesabının banlanması gibi. 8 senelik hesabım var, hesabımı riske atmak istemem. Gördüğüm kadarıyla da oyunlar gift yoluyla gönderiliyor.

Hocam etail da 80TL'di Daysgone25 koduyla oradan alabilirsiniz isterseniz 5TL ucuza geliyor.

Geri
Yukarı