Oyun Voidu Ubisoft indirimleri

Verqil

Hectopat
Arkadaşlar Voidu Ubisoft oyunlarını eski indirimli fiyatlarıyla satışa çıkarmış. Bu sabah baktığımda sitedeki Ubisoft oyunlarının fiyatları diğer sitelerle aynı fiyata çekilmişti. Bir ihtimaldir ki indirim bittikten sonra fiyatlar yukarı çıkabilir almak istiyorsanız kaçırmayın.
Ek olarak '' MarchMadness '' kodu ile %20 indirim kazanabilirsiniz. (Kod belli başlı oyunlarda geçerli her oyunda değil Kodu satın alma bölümünde aktifleştirdikten sonra siteye tekrar dönüş yapıp oyunlara baktığınızda kodun aktif olduğu oyunların fiyatı yeşil ile görünecektir, kodun etkin olmadığı oyunlar kırmızı fiyatla yani sitenin kendi %20 indirimli fiyatıyla görünüyor.)

Dosya Ekleri

• ubisoft 1.png
    ubisoft 1.png
    1 MB · Görüntüleme: 759
  • ubisoft 2.png
    ubisoft 2.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 751
  • ubisoft 3.png
    ubisoft 3.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 740
Son düzenleme:
Peki bir şey soracağım. Benim sistemim kötü bir Gt 730. Yani GTX olarak 460`a eşit denebilir. Bu oyunlar arasından benim 720p de 30fps alacağım oyun mevcut mu? Ac2 -ezio- serisi hariç.

Kod sitedeki tüm oyunlarda geçerli değil arkadaşlar. Satın alma bölümünde kodu aktifleştirin siteye tekrar bakın %20 indirim aktifleştiğinde oyunların fiyatı yeşil olarak görünüyor.

Yeşil olanlar hem indirimde olup hem ekstra kod kullanıldığı için öyle gözüküyor. Kırmızı olanlar sitede indirimde olmayıp sadece kod kullanıldığı için o şekilde gözüküyor. Ayrıca kampanya görseline bakarsanız tüm oyunlarda yazdığını da görebilirsiniz.
18CDFA3B-C2BF-496F-8FB3-1A9BA2275898.jpeg

Yeşil olanlar hem indirimde olup hem ekstra kod kullanıldığı için öyle gözüküyor. Kırmızı olanlar sitede indirimde olmayıp sadece kod kullanıldığı için o şekilde gözüküyor. Ayrıca kampanya görseline bakarsanız tüm oyunlarda yazdığını da görebilirsiniz.
%20 indirim sitedeki tüm oyunlar için geçerli zaten ona bir şey dediğim yok indirim kodu belli oyunlar için geçerli bunu kastetmiştim. Zaten cevapta en başta belirttim. Ek olarak arkadaş '' bu kupon başka yayıncıların tüm oyunlarında da geçerli mi '' diye sormuş siz tüm oyunlarda geçerli demişsiniz bunun için sizin yanıtınızı cevapladım.

Geri
Yukarı