Oyun Voidu Ubisoft indirimleri

Ben bu siteyi pek bilmiyorum fakat sizce güvenilir midir ve oyunları nasıl aktive ediyoruz bilen varsa cevaplayabilir mi
Güvenilir toplam 6 oyun vs aldım şimdiye kadar, bu indirimler için ubisoft connect hesabını bağlıyorsun , sitede satın aldıktan sonra siparişlerim kısmından direkt olarak seni yönlendiriyor.

Güvenilir toplam 6 oyun vs aldım şimdiye kadar, bu indirimler için ubisoft connect hesabını bağlıyorsun , sitede satın aldıktan sonra siparişlerim kısmından direkt olarak seni yönlendiriyor.
Hocam teşekkürler de steame falan gelmiyorsa çok hoşuma gitmedi açıkçası zaten steamden de çok oyun aldım bu indirimde belki başka zaman

Hocam teşekkürler de Steam'e falan gelmiyorsa çok hoşuma gitmedi açıkçası zaten Steam'den de çok oyun aldım bu indirimde belki başka zaman

Ubisoft indirimleri sadece Ubisoft Connect ile oluyor maalesef. Ama oyundan oyuna değişiyor ben en son Detroit Become Human aldıgımda Steam key olarak vermişti.

Ben alışveriş yaptım bu siteden güvenilir arkadaşlar zaten Steam kod olarak veriyor çoğunu.

Hocam teşekkürler de Steam'e falan gelmiyorsa çok hoşuma gitmedi açıkçası zaten Steam'den de çok oyun aldım bu indirimde belki başka zaman.
Ben bu siteyi pek bilmiyorum fakat sizce güvenilir midir ve oyunları nasıl aktive ediyoruz bilen varsa cevaplayabilir mi
Ubisoft oyunlarının çoğunu buradan aldım yüzlerce lira karlı oldu Steam'den almanın da bir ekstrası yok çünkü Ubisoft Launcher'ı ile oyunlara giriş yapıyorsunuz. Bazı oyunları Steam key olarak satıyor örnek= Detroit, Heavy Rain. Sitenin güvenilirliği hakkında şüpheniz olmasın.

Zamanında Civilization 5 bütün ek paketler dahil Voidu'da görüp almıştım. Hem de 20 TL gibi bir ücrete. Şimdide Far Cry 5 Gold + Far Cry New Dawn Deluxe versiyonunu satın aldım, üzerine zamanında korsan oynadığım ama bayıldığım Valiant Hearts: The Great War'ı satın alarak vicdanıma bir çentik daha attım. Site güvenilirdir rahatça alışveriş yapabilirsiniz.

ne sorunlu bir site ödeme kabul etmiyor kredi kartıyla ve the crew2 gold edition ve sezon pass aktif olmadı kod . Yarını bekleyeceğim mecbur çok sinir bozucu bir site .

Yeni konular

Geri
Yukarı