Oyun Voidu Ubisoft indirimleri

Selam, hocam size geldi mi acaba Crew 2 bana zendesk üzerinden henüz geri dönüş olmadı.

Selam hocam, mail attım bekliyorum bende. Ne saçma sapan bir site böyle kredi kartı ödemesi kabul etmiyor sipariş tamamlanmiyor vs.

Kredi kartının sanal kartını kullandım. Sonrasında kredi kartı ile denedim ama olmadı maalesef. Aynı indirim Gamebillet'te vardı oradan aldım bende.

Aynısı bende de oldu 4 hesap açtım bu saçma sapan site yüzünden 3 kart ile farklı hesaplardan ancak alabildim oyunları 2 oyunum da gelmedi bekliyorum. Ucuz etin yahnisi dedikleri olay bu olsa gerek. Steam pahalı evet ama kafan rahat. Steam'in gözünü seveyim vallahi.

Selam hocam, mail attım bekliyorum bende. Ne saçma sapan bir site böyle kredi kartı ödemesi kabul etmiyor sipariş tamamlanmiyor vs.

Aynısı bende de oldu 4 hesap açtım bu saçma sapan site yüzünden 3 kart ile farklı hesaplardan ancak alabildim oyunları 2 oyunum da gelmedi bekliyorum. Ucuz etin yahnisi dedikleri olay bu olsa gerek. Steam pahalı evet ama kafan rahat. Steam'in gözünü seveyim vallahi.

Sizinki şanssızlığa denk gelmiş ben Voidu indirimlerini 2. kez konu olarak açtım sanırım bir bu konuda böyle problemler yaşandı. Siteminize hak veriyorum ama haksızlık etmeniz doğru değil neredeyse tüm oyunlarda (Ubisoft oyunlarını kastediyorum) 100-150 TL indirimli şekilde satışa sunmuşlar. Dilerseniz Gamebillete de bakabilirsiniz aşağı yukarı Voidu ile aynı fiyattan satış yapıyorlar.

Oyunları mobilden hesabımıza ekleyemiyoruz değil mi? Alalı bayağı bir zaman oldu fakat bilgisayar olmadığı için ekleyemedim. İleride bir sorun olmaz mu sizce hesabıma eklemediğim için?

Sizinki şanssızlığa denk gelmiş ben Voidu indirimlerini 2. kez konu olarak açtım sanırım bir bu konuda böyle problemler yaşandı. Siteminize hak veriyorum ama haksızlık etmeniz doğru değil neredeyse tüm oyunlarda (Ubisoft oyunlarını kastediyorum) 100-150 TL indirimli şekilde satışa sunmuşlar. Dilerseniz gamebillete de bakabilirsiniz aşağı yukarı Voidu ile aynı fiyattan satış yapıyorlar.

Kendisi de kabul ediyor Crew 2 oyununda sorun vardı diye sitenin kendisi sorunlu hocam etail gibi direkt kod gelse hiç ugrasmayacagiz bir anlık aktivite et sayfası geliyor o kadar. Site tasarımı rezalet ödemeleri kabul etmiyor şikayet varda bir sürü şikayeti var buranın hala saat kaç oldu uğraşıyorum. Ucuz mal böyle oluyor işte maalesef. Diğer oyunlar aktif oldu ama Crew 2 de uğraşıyoruz bakalım ne olacak. Diğer arkadaşta da aynısı olmuş.

Kendisi de kabul ediyor Crew 2 oyununda sorun vardı diye sitenin kendisi sorunlu hocam etail gibi direkt kod gelse hiç ugrasmayacagiz bir anlık aktivite et sayfası geliyor o kadar. Site tasarımı rezalet ödemeleri kabul etmiyor şikayet varda bir sürü şikayeti var buranın hala saat kaç oldu uğraşıyorum. Ucuz mal böyle oluyor işte maalesef. Diğer oyunlar aktif oldu ama Crew 2 de uğraşıyoruz bakalım ne olacak. Diğer arkadaşta da aynısı olmuş.
Umarım sorununuz tez zamanda çözülür. Eğer geri iade etme gibi bir durum varsa site üzerinden gamebilletten de alabilirsiniz orası da Crew 2 satıyordu.

Umarım sorununuz tez zamanda çözülür. Eğer iade etme gibi bir durum varsa site üzerinden gamebilletten de alabilirsiniz orası da Crew 2 satıyordu.

Teşekkürler,mailde Mike aynı şeyleri tekrarlayıp duruyor. Kardan zarar olacak 70 80TL bizim için o kadar. Kim ne derse desin hocam kalite asla ucuz değil gerçektende. Steam'in üzerine hiçbiri cidden şu dökemez. Parası olan başka yere tenazul etmesin. Kafası rahat olur en azından.

Yeni konular

Geri
Yukarı