Oyun Voidu Ubisoft indirimleri

Selam hocam gamebiletten Gold Edition mı aldınız ben Special Edition aldığımda oradan da etkinleştiremedim :D
Selamlar hocam evet Gold edition aldım ordan da iade geldi sadece dlcler görünüyor bende çünkü oyun anahtarı yoktu.

Fotografta gösterdiğin Anahtar ne işe yarıyor?
Ubisoft kullanmaya yeni başladım. Tam bilmiyorum kullanmasini.
Bende pek anlamıyorum Ubisoftdan ama oyun satın aldığım voidu ve gamebilletde oyunun anahtarini vermesi gerekiyor .İlerde sorun vs olursa bu anahtar ile tekrar aktifleştirmem için. Steamdan alınan oyunlarda böyle bir şey yok .

Ödeme de hata verdi. Sonra siparişim buraya geldi. Ödemeyi yapamıyorum. Nasıl ödeyeceğim? Yeni sepet oluşturunca bu ürün çoktan satın alındı hatası veriyor.
Nasıl yapacağım?
Screenshot_2023-03-27-17-49-22-535.jpeg
Screenshot_2023-03-27-18-12-11-523.jpeg

Hiç uğraşmayın 5 10tl fazla verin gamebilletden satın alın stokta olanları . Bu voidu yüzünden 4 hesap açtım ben . Kullanılmış kredi kartini bile sonraki ödemede kabul etmiyor . Yeni hesap açıp yapmaniz lazım ya da mail atıp o siparişleri iptal ettirmeniz gerekiyor.

Ödeme de hata verdi. Sonra siparişim buraya geldi. Ödemeyi yapamıyorum. Nasıl ödeyeceğim? Yeni sepet oluşturunca bu ürün çoktan satın alındı hatası veriyor.
Nasıl yapacağım?
Eki Görüntüle 1718197Eki Görüntüle 1718199
Karttan para çekilmediyse eğer sanal kredi kartı oluşturup başka bir hesap açıp tekrar deneyin. Bu indirim döneminde voidu da baya sipariş hataları oldu bu konudaki arkadaşlarda nedendir bilemiyorum.

Para çekmedi, hata verip, sayfaya geri döndü. Sepetim sipariş bölümüne düştü. Doğru hatırlıyorsam normalde orada siparişi devam ettir gibi bir buton vardı. Onu kaldırmışlar.
Lanet nays kartın da böyle oluyor hep, gamebillette de olmuştu. Bilgileri doğru girdiğim halde hata veriyordu. Paparayla böyle bir sorun hiç yaşamamıştım. Güzel kampanyaları olmasa bi daha nays kullanmam.
Karttan para çekilmediyse eğer sanal kredi kartı oluşturup başka bir hesap açıp tekrar deneyin. Bu indirim döneminde voidu da baya sipariş hataları oldu bu konudaki arkadaşlarda nedendir bilemiyorum.
Yeni hesap açamıyorum çünkü yeni telefon numarası istiyor.

Para çekmedi, hata verip, sayfaya geri döndü. Sepetim sipariş bölümüne düştü. Doğru hatırlıyorsam normalde orada siparişi devam ettir gibi bir buton vardı. Onu kaldırmışlar.
Lanet nays kartın da böyle oluyor hep, gamebillette de olmuştu. Bilgileri doğru girdiğim halde hata veriyordu. Paparayla böyle bir sorun hiç yaşamamıştım. Güzel kampanyaları olmasa bi daha nays kullanmam.

Yeni hesap açamıyorum çünkü yeni telefon numarası istiyor.
Hesabı silin diyeceğim onda da bir fayda sağlar mı bilemiyorum maalesef :/

Bir türlü onaylamadı. Ne yapmam lazım. Desteğe mesaj attım 2 gün sonra dönüş yapıyorlar.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-03-28 214012.png
    Ekran görüntüsü 2023-03-28 214012.png
    202,9 KB · Görüntüleme: 106

Yeni konular

Geri
Yukarı