Oyun Ubisoft Connect Voidu Ubisoft İndirimleri

Az önce AC Valhalla basic versiyonu satın aldım 67,25₺'ye. Hiç bir problem yaşamadım. Almayı düşünenler için adım adım neler yaptığımı söyleyeceğim fakat gene de belki problem yaşayan arkadaşlar olabilir;

→Chrome uzantılarını devre dışı bıraktım ( Özellikle Adblock ve Pop-Up Blocker varsa kapatın )​

→Dümdüz kayıt oldum​

→Ürünü sepete ekledim​

→Telefon numarası onayladım​

→Papara sanal kart bilgilerimi girip ödemeyi yaptım​

→"Siparişlerim" sayfasına girip 10sn bekledim​

→Güncellenen linke tıkladım​

→Yönlendirilen sayfaya Ubisoft hesabımın bilgileri ile giriş yaptım​

Bundan sonra kendisi otomatik eklendi. Ubisoft Connect indirdim kütüphanede AC Valhalla gözüküyordu. Şu anda indiriyorum. Bir çok problem yaşayan arkadaş olduğunu görünce ve ben de bir problem yaşamayınca neler yaptıysam yazayım dedim. Sorun kullanılan bir Adblocker veya Pop-up Blocker yüzünden oluyor yüksek ihtimal.

Az önce AC Valhalla basic versiyonu satın aldım 67,25₺'ye. Hiç bir problem yaşamadım. Almayı düşünenler için adım adım neler yaptığımı söyleyeceğim fakat gene de belki problem yaşayan arkadaşlar olabilir;

→Chrome uzantılarını devre dışı bıraktım ( Özellikle Adblock ve Pop-Up Blocker varsa kapatın )​

→Dümdüz kayıt oldum​

→Ürünü sepete ekledim​

→Telefon numarası onayladım​

→Papara sanal kart bilgilerimi girip ödemeyi yaptım​

→"Siparişlerim" sayfasına girip 10sn bekledim​

→Güncellenen linke tıkladım​

→Yönlendirilen sayfaya Ubisoft hesabımın bilgileri ile giriş yaptım​

Bundan sonra kendisi otomatik eklendi. Ubisoft Connect indirdim kütüphanede AC Valhalla gözüküyordu. Şu anda indiriyorum. Bir çok problem yaşayan arkadaş olduğunu görünce ve ben de bir problem yaşamayınca neler yaptıysam yazayım dedim. Sorun kullanılan bir Adblocker veya Pop-up Blocker yüzünden oluyor yüksek ihtimal.
Teşekkür ederim dostum, o kadar denemiştim anca şimdi sen deyince alabildim. Adblocker yoktu bende ama başka eklentiler vardı. Hepsini kaldırın alınca tekrar kurarsınız.

Teşekkür ederim dostum, o kadar denemiştim anca şimdi sen deyince alabildim. Adblocker yoktu bende ama başka eklentiler vardı. Hepsini kaldırın alınca tekrar kurarsınız.
Bu devirde oyun satın almak/oynamak çok zorlaştı hocam, sevindim alabildiğinize. İyi oyunlar.

Arkadaşlar AC Valhalla almak istiyorum ve sürekli hata veriyor. Sepete başka bir oyun eklediğimde ise satın alımda bir sorun olmuyor.
Büyük ihtimal stokta olmayan oyunlarda hata veriyor çünkü AC Valhalla harici denediğim 2 oyunu da sepete ekleyerek almak istediğimde herhangi bir hata almadım.

Bunu almayı düşünüyorum belki birkaç oyun daha tavsiye eder misiniz? Bir de Nays ile ödeme yapılabiliyor mu?

1690361609727.png

Çözümü bilen varsa lütfen söylesin bir türlü çözülmüyor birçok farklı kart denedim olmuyor.

Siparişlerim kısmını kontrol edin. Orada ödemeniz askıda kalmış olabilir. Sonra satın alım gerçekleşebiliyor ben az önce bir ürün satın aldım. Şimdi Valhalla'yı deneyeceğim.

Son düzenleme:
Sizce hangi paket alınmalı ?

AC Valhalla almaya çalışırken sürekli '' az.order.countrylimitedrestrictionerror '' hatası alıyorum bende. Diğer oyunlarda sorun yaşamıyorum, sadece AC Valhalla oyununda oluyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı