Oyun Voidu Ubisoft indirimleri

sorun yaşayan kişiler içinde reddit hesabı olan var mı?
Orada şu başlığa konu açabilir mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

oluşturdum hocam

Ya normalde daha fazla oyun alacağım Voidu'dan da. Gerçekten korkuyorum almaya. Normalde böyle bir sorun çıkmasa Ac serisi + Far cry serisini full almayı planlıyordum. Şimdi taksit taksit almak daha mantıklı geliyor. Sorun çıksa bidaha uğraş et eyle falan. Gerçekten iki kuruş için uğraşıyoruz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

oluşturdum hocam

Ya normalde daha fazla oyun alacağım Voidu'dan da. Gerçekten korkuyorum almaya. Normalde böyle bir sorun çıkmasa Ac serisi + Far cry serisini full almayı planlıyordum. Şimdi taksit taksit almak daha mantıklı geliyor. Sorun çıksa bidaha uğraş et eyle falan. Gerçekten iki kuruş için uğraşıyoruz.

Aynı kafadayız ucuzken toplayacaktım bende hepsini ama kısmet.
Bu olaydan sonra nette biraz arastirma yaptım ticketları sallamıyorlarmış fazla.
Oyun alirken ubisoft app açık olsun bu hata olmaz diyenleri gordum. Bu hatayı alip daha sonra duzeldi diyenleri gordum.
Bakalım hocam, yarın ak koyun kara koyun belli olacak.

Ben aldım kütüphanede yok, mobil uygulamadan baktığım için mi? Pc uygulamasında gözükür mu?
Mobil uygulamadan gözükmüyor. PC uygulamasından gözükmesi lazım.

Bu olaydan sonra nette biraz arastirma yaptım ticketları sallamıyorlarmış fazla.
Oyun alirken ubisoft app açık olsun bu hata olmaz diyenleri gordum. Bu hatayı alip daha sonra duzeldi diyenleri gordum.
Kendi açtığım konuda ben ve birçok kişi AC oyunlarını aldı hocam böyle bir durum olmadı. Anında Ubisoft Storea geçiyor oyun. Mobil uygulamadan bakıyorsanız gözükmez. PC den bakmanız lazım.

Kendi açtığım konuda ben ve birçok kişi AC oyunlarını aldı hocam böyle bir durum olmadı. Anında Ubisoft Storea geçiyor oyun. Mobil uygulamadan bakıyorsanız gözükmez. PC den bakmanız lazım.
2 farklı pc'den 3 farklı browserdan baktım.
Ayrıca telefondan ubisoft çalıştıran var mı bilmiyorum ben ubisoftu pc'den kullanıyorum hep.

Hocam konuya en yakın örnek ben verebilirim. Bundan 3 ay önce valhala almıştım 67 tl ye oyunu aktif edememiştim. O arada anakart bozuldu. Oyunu aktif etmeyi unuttum. Bu indirimler gelince aklıma geldi ticket attım. Ücret iadesini yaptılar. Az önce tekrar valhala ve far cry 6 satın aldım. Alacaklara önerim chromedan ubisoft hesabını giriş yapılmış ve ubisoft uygulaması da giriş yapılmış şekilde açık olsun. Bu şekilde sorunsuz çalışıyor sistem.

Bu arada Valhalayı tam sürüm almadım çok uzun bir oyun olduğu için DLC oynamam diyerek. Sizin düşünceniz ne olur?

Ben aldım şimdi Voidu üzerinden Valhalla Complete Edition aktifleşti. Ubisoft hesabımada geldi oyun. Herhangi bir problem yaşamadım.

Hocam indiegala'dan şimdi Valhalla'yı tekrar satın aldım. Hesabıma anında geldi. Voidu'dan iade gelince Far Cry'ı da ordan alacağım hocam. Biraz uplay hesabını eşlemek zor ancak oyun sonuç olarak elime ulaştı. Denemeni öneririm.

Ben aldım şimdi Voidu üzerinden Valhalla Complete Edition aktifleşti. Ubisoft hesabımada geldi oyun. Herhangi bir problem yaşamadım.
Şansa bağlı hocam biraz , yapacak birşey yok bekleyeceğiz ticketın sonuçlanmasını.

Geri
Yukarı