Oyun Voidu'da Far Cry 5 Gold Edition + Far Cry New Dawn Deluxe Edition bundle (Ultimate Edition) 92 TL

Aslan Mert

Centipat
Merhaba arkadaşlar!

Voidu'da 1 Ekim tarihine kadar Far Cry 5 Gold Edition + Far Cry New Dawn Deluxe Edition Bundle (Ultimate Edition) 92 TL
Far Cry 5 Gold Edition'ın içinde ayrıca Far Cry 3 oyunu da geldiğinden dolayı bu fiyata 3 tane oyun almış oluyorsunuz. Sadece güzel bir kampanya olduğu için paylaşıyorum, Far Cry serisi hiçbir oyunu oynamadım. Oyunlar güzel midir, paketlerin ne gibi özellikleri var bilmiyorum.
Steam key değil, Ubisoft bağlantısı olarak satılıyor. Oyunu alıyorsun, siparişe gidiyorsun, aktifleştirme butonuna bastığın zaman site sizden Ubisoft Connect profilinize girmenizi istiyor. Profilinizi girdikten sonra oyun direk sizin Ubisoft Connect (Ubisoft Launcher) hesabınızın kütüphanesine geliyor. Site güvenilir. Far Cry 5 oyunu PC Game Pass'te var.
İlgili paket steam indirim zamanı 210 TL kadar düşüyor.
İlgili oyunların Steam sayfaları; Far Cry 3 - Far Cry 5 - Far Cry New Dawn @NotAKnightAnymore

Gerçekten Ubisoft oyunları için bu fiyat bedava. Kesinlikle alınabilir.

New Dawn'ı şahsen ben sevmiyorum lakin 5 ile 3 için bile alınır.

New dawn oynamadım bende 4 ve 6 bitirdim 3 korsan bitirmiştim zamanında para yoktu o zaman sonra orijinal bitirme fırsatım olmadı 5 yakın zamanda oynayacağım.

New Dawn için harcayacağınız 8-10 saat bile oyuna değmez. En fazla dizi izlerken veya podcast dinlerken boş kalmamak için oynanabilir. O da tamamen temeli yani oynanışı sağlam olduğu için. Gerçi silah özelleştirme sistemini elinizden alıp tek düze bir yapıya geçtiği için sinir bozuyor ama idare edilir yine. Öte yandan FC3 ve 5 fena değildir. Arka arkaya oynamadığınız sürece ve FC5'i mümkünse bir arkadaş ile oynadığınız sürece akar gidersiniz.

New Dawn için harcayacağınız 8-10 saat bile oyuna değmez. En fazla dizi izlerken veya podcast dinlerken boş kalmamak için oynanabilir. O da tamamen temeli yani oynanışı sağlam olduğu için. Gerçi silah özelleştirme sistemini elinizden alıp tek düze bir yapıya geçtiği için sinir bozuyor ama idare edilir yine. Öte yandan FC3 ve 5 fena değildir. Arka arkaya oynamadığınız sürece ve FC5'i mümkünse bir arkadaş ile oynadığınız sürece akar gidersiniz.
Arkadaş kısmı nasıl oluyor hocam? Coop mu var?

Geri
Yukarı