Oyun Voidu'da Far Cry 5 Gold Edition + Far Cry New Dawn Deluxe Edition bundle (Ultimate Edition) 92 TL

Steam kodu mu veriyor yoksa sadece uplay kodu mu? Biliyorum steam kodu da verse her türlü uplay indirtiyor ama steam kodu olmasını daha çok tercih ediyorum.

• We support Ubisoft's Instant Activation System. This means that customers purchasing Ubisoft Connect games can redeem their purchases directly on their Ubisoft Connect (Uplay) account, there will be no activation key needed to activate the Ubisoft games.

Uplay kodu veriyor anladığım kadarıyla

@Hüsamettin Demirtaş Steam key değil.

@Hüsamettin Demirtaş ama şöyle bir durum var Steam'de Far Cry 5 Gold, standart versiyonuna kıyasla daha düşük fiyatı. Garip bir durum neden öyle bilmiyorum ama istersen Steam indirimlerini bekleyip, eğer zam yemezse, indirimde Steam'den 60 liraya sadece Far Cry 5 Gold satın alabilirsin, dolayısla Far Cry 3 de geliyor ancak New dawn oyununu alamamış oluyorsun ancak anladığım kadarı ile New dawn oyunu da pek beğenilmemiş. Böylelikle hem bunu almak için acele etmek zorunda kalmamış olursun ve belki paranı bunun yerine AC odyssey gold alabilirsin.

Ben Steam'den Far Cry 5 Gold Edition almıştım. Ama optizasyon kötü geldi 60 FPS üstü ama kalmıyor gibi. Voidu dan Assassin's creed Odyseey gold edition aldım.

Ödeme işleminde sorun oluyor bende. Sorun yaşayan var mı başka?

Bende olmuştu 1.5 gün önce bilet açtım. Geç cevap veriyorlar yazmış forumda biri sonra 6 7 kere denedim. Yine olmadı farkı paketleri denedim. Sonra dili İngilizce yaptım oradan kredi kartını ödeme seçtim sonra tık attım ödeme yapma yerinde Papara fiziksel kartı denedim yine hata verdi kodu açtığım bilete attım. Sonra sanal kart ile denedim birden 3D ödeme yerine attı öyle aldım.

Son düzenleme:
Dijital satışı olmayan bazı oyunları satın aldığım Gamersgate üzerinde 85 ₺ satılıyor.

Orada da bayağı indirim var. İndirim konusu açanlar bakabilir. Uğraşıp konu açasım gelmedi.

Ubisoft indirimleri şu sayfada, bu arada bayağı geliştirici ve türlere göre indirim var. Fiyatlar Steam, Voidu vb. daha uyguna denk geliyor.

Voidu da stoklar çok çabuk bitebiliyor. İstiyorsanız bu siteye de bir bakın.

Son düzenleme:
Dijital satışı olmayan bazı oyunları satın aldığım Gamersgate üzerinde 85 ₺ satılıyor.

Orada da bayağı indirim var. İndirim konusu açanlar bakabilir. Uğraşıp konu açasım gelmedi.

Ubisoft indirimleri şu sayfada, bu arada bayağı geliştirici ve türlere göre indirim var. Fiyatlar Steam, Voidu vb. daha uyguna denk geliyor.

Voidu da stoklar çok çabuk bitebiliyor. İstiyorsanız bu siteye de bir bakın.
Hocam Türkiye'ye satışları var değil mi? Bazı oyunlar Voidu'ya göre ucuz satılıyor.

Son düzenleme:
Ürünün olduğu yerde ülke için geçerli olup olmadığı yazıyor. Ben DRM oyunlar aldığımdan genellikle bir sorun yaşamadım. Playstore eski sistemine benziyor. Playstore o sistemi bakımsız bırakınca tamamen kod sistemine geçmişti.

2023-10-01_17-02.png

Güncel oyunları Steam anahtarı veya Voidu gibi Ubisoft, Epic, Origin hesapları ile eşliyor. Genellikle bu tarz siteler, G2A gibi belirsiz kod satan sitelere karşı dursun diye firmaların desteklediği siteler.

Şimdi göz attım da erişime kapatılmış olabilir. Ben eskiden kullanmıştım. Arama yapınca 2020 kapatıldı yazıyor. Ödeme kısmında hata veriyor gibi. Belki VPN denenebilir.

VPN ile test ettim sorun yaşanmıyor. Fiyatlarda aynı kalıyor.

Son düzenleme:
VPN ile test ettim sorun yaşanmıyor. Fiyatlarda aynı kalıyor.

Merhaba! Bu hususu biraz daha açar mısınız lütfen. Çünkü Türkiye'den bir ürünü sepete eklediğimde ödeme aşamasında hiçbir seçenek göstermedi, VPN ile Bulgaristan ve ABD üzerinden deneyeince ödeme imkanı vardı ancak fiyatlar değişmişti. Konu hakkında yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler. Ben VPN olarak Psiphon kullanıyorum o yüzden mi?

Site Türkiye tarafında satışa kapanmış. Ama sattığı ürünlerde Türkiye lokasyonunda etkinleştirilen ürünler var. VPN ile istiyorsanız bir ürünü satın alıp test edin. Ama mümkünse ucuz bir ürün ile test edin. Ben çok eskiden kullanmıştım ve geçen bir oyun ararken denk geldim. DRM oyunlarda belki sorun çıkmaz ama Ubisoft hesabı ile birleşen oyunlarda belki sorun çıkarabilir. Alırken desteklenen ülkelere bakın.

VPN fark etmiyor sadecece ödeme bilgileri gösteren ve mümkünse Global satışı olan ürünleri alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı