VPN olmamasına rağmen yasaklı sitelere girebilmek

Buraya giremezsin dediğiniz site varsa söyleyin bir deneyim arkadaşlar. Afedersiniz yasaklı sitelerin şahı olan kel adamla bağdaştırdığımız siteye bile Google'a girer gibi hızda giriyor :D Gerçekten mantıklı bir sebep bulamıyorum fakat çok keyifli haha :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ya şöyle aslında BTK bir mahkeme kararı alıyor diyor ki erişim engelini 10 seneliğine getirdim. Bir ara videolardan X'li site vardı süresi bittiği için Full to Full açılıyordu DNS'siz VPN'siz. Bu adamlar Twitter'ı engellemese dünyadan haberimiz yoktu masumduk o zamanlar tabii.

Ya şöyle aslında BTK bir mahkeme kararı alıyor diyor ki erişim engelini 10 seneliğine getirdim. Bir ara videolardan X'li site vardı süresi bittiği için Full to Full açılıyordu DNS'siz VPN'siz. Bu adamlar Twitter'ı engellemese dünyadan haberimiz yoktu masumduk o zamanlar tabii.
O zaman herkesin girmesi gerekmez mi? Telefonumdan wifi bağlıyken giremiyorum mesela. Veya şuanki laptopımdan wifi ile giremiyorum fakat ETHERNET kablosu bağlıyken girebiliyorum. Var mı bilgisi olan?

O zaman herkesin girmesi gerekmez mi? Telefonumdan wifi bağlıyken giremiyorum mesela. Veya şuanki laptopımdan wifi ile giremiyorum fakat ETHERNET kablosu bağlıyken girebiliyorum. Var mı bilgisi olan?
Neden herkes giremiyor?

İşte mahkeme süresi bittiği andan yeniden mahkeme kararı alınana kadar ki sürede giren girdi :D

Bu arada DNS dediğiniz için telefonuma DNS programı yükleyip google ayarladım ve telefonumda da jet hızıyla o sitelere girmeye başladı teşekkürler :D
İşte mahkeme süresi bittiği andan yeniden mahkeme kararı alınana kadar ki sürede giren girdi :D
Ben 3 haftadır giriyorum ve hala şuanda da girebiliyorum

Çok ilginç yalnız bilgisayardan Wi-Fi ile bağlandığımda yasaklı siteler açılmıyor ama Ethernet'i taktığımda açılıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı