Vücut geliştirmeye nasıl başlanmalı?

434912

Hectopat
Daha fazla  
Evdeyim gyme gidemem. Nasıl başlamalıyım? Daha 2 şınav bile zor çekiyorum. Her iyi oynadığım basket antrenmanından 2 gün kas ağrısı çekiyorum. Ne yapmalıyım?

Evdeyim gyme gidemem. Nasıl başlamalıyım? Daha 2 şınav bile zor çekiyorum. Her iyi oynadığım basket antrenmanından 2 gün kas ağrısı çekiyorum. Ne yapmalıyım?
Alışık değilsin ondan ağırıyordur. Onun dışında GYM'e gidemezsen iş biraz zor gibi çok ekstrem bir şey yoksa git Gyme başka çare olarak eve alet almalısın çünkü.

Eve hiç yoktan da olsa 5kglik dumbeller al dumbeller ile her bölgeni çalışdıracak hareketl bulabilirsin ve calisthenics sporunu araştır aletsiz olarak en iyi gelişme yolun calisthenics olur.

Ben salondaki adama anlatıyorum anlamıyor, sana burada yazarak nasıl anlatayım canım kardeşim.
Basket konusunda ise yeterli beslenip kaslarını ısındırman lazım. Düzgün ısınmayan kas sürekli kendini korumaya alır ve kasılır.

Geri
Yukarı