Wacoom neden bu kadar övülüyor

Leon4

Hectopat
Grafik tablet almak istiyorum, her izledigim videoda Wacoom Wacoom dedikleri için soruyorum. Olay özellikte bitmiyor mu? Wacoom'un fiyatına daha iyi özellikli tabletler var. Neden bu kadar övülüyor bu Wacoom?

Driver kalitesi vb. etkenler de var. Veikk'in driver'ı kötü bana kalırsa. Özellikle osu! için kullanıyorum tableti. Ne zaman veikk driver'ı kullansam resmen takıla takıla gidiyor ama osu! için özel yapılan driverlara geçtiğimde bu sorun olmuyor. Wacom kullananlar direk Wacom driveri ile oynuyorlar oyunu. Ayrıca wacom'un dışı da diğer ucuz tabletlere göre daha şık ve kaliteli. Wacom'un kalemi kat ve kat daha kaliteli. Veikk kalemi 1 kere masaya vurdum tabletin tuşu basılı kaldı mecbur tuşu deaktif etmek zorunda kaldım. Ama wacom kullanan arkadaşım duvardan duvara fırlatıyor kalemi ve gene sıkıntısız çalışıyor.

Kullanmadım, bilmiyorum ama muadillerinden fiyat olarak epey pahalı. Ben Xp-Pen Star 06 modelini aldım gayet memnunum. 850 TL gibi bir fiyata almıştım, aynı özelikleri barındıran ürünü Wacoom'dan alsam en az 2 katı ve hatta daha fazla ödemem gerekirdi.

Kullanmadım, bilmiyorum ama muadillerinden fiyat olarak epey pahalı. Ben Xp-Pen Star 06 modelini aldım gayet memnunum. 850 TL gibi bir fiyata almıştım, aynı özelikleri barındıran ürünü Wacoom'dan alsam en az 2 katı ve hatta daha fazla ödemem gerekirdi.

Çok uygun almışsın yani benim kafamda da o var ama burada çok pahalı. Aliexpress'ten alayım diyorum sıkıntı şimdi, ben alırsam herkesinki geçerken benimki gümrükte takılır kaybolur kesin.

Satacak olursan aklımda olsun.

Ahanda buldum vallah bunlar benim aklımda 1300 diye kalmış ya.

Çok uygun almışsın yani benim kafamda da o var ama burada çok pahalı. Aliexpress'ten alayım diyorum sıkıntı şimdi, ben alırsam herkesinki geçerken benimki gümrükte takılır kaybolur kesin.

Satacak olursan aklımda olsun.

Ahanda buldum vallah bunlar benim aklımda 1300 diye kalmış ya.

Hatta ucuzlamış. 😉

Hocam nasıl memnun musunuz ben de çizimle uğraşıyorum tabletim de yok giriş seviyesi uygun mudur?

Memnunum. 1 seneyi geçti kullanıyorum. Tablet biraz büyük gelebilir ama tablet üstünde ne kadar alanda çalışmak istiyorsanız programı ile ayarlanabiliyor. Kablosuz bağlantısı var. Varsa öğrenmek istediğiniz bir şey cevaplarım.

Geri
Yukarı