War Thunder Mobile hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

İşletim sistemi
Android
Ben de eski Blitz oyuncusuyum, 50 binden fazla maç sayım var.

War Thunder Mobile mekaniği ve oynanışı dâhâ tatmin edici ama oyunun en az 1 seneye dâhâ ihtiyacı var geliştirmeler için.

Katılıyorum. Ben sürekli yeni hesap açtığım için hesabımda çok yok 5K var ama bu güne kadar yaıptıklarımı toplasam 30-40k arası vardır 11 tane X level tankım var sizde hepsi var herhalde maşallah bayağı mesainiz var 😄

Katılıyorum. Ben sürekli yeni hesap açtığım için hesabımda çok yok 5K var ama bu güne kadar yaıptıklarımı toplasam 30-40k arası vardır 11 tane X level tankım var sizde hepsi var herhalde maşallah bayağı mesainiz var 😄
Teknoloji ağacındaki çoğu tankı aldım, hesabıma Chiftein-Skorpion-Defender serisi gibi eğlenceli tankları da ekledim.
Oyunda yapabileceğim pek bir şey kalmadı artık, baydı oyun beni.

Teknoloji ağacındaki çoğu tankı aldım, hesabıma chiftein-skorpion-Defender serisi gibi eğlenceli tankları da ekledim.
Oyunda yapabileceğim pek bir şey kalmadı artık, baydı oyun beni.

Hocam amabilirsin ki WoT Blitz bırakılmaz ara verilir 😄 ama. Bende pre tank 20 tane falan var ama çoğu 7 level bir tane 8 var OBJ268 Scorpion mu neydi.

Obj 268, 10 seviye avcı tank.
Taretli ve 8 seviye avcıdan bahsediyorsan skorpion olabilir.

Pardon hocam tankın ismini söylemekte hep zorlanmışımdır. Tankın ismi "obj. 252u" lakabıda Scorpion değil vigilant'mış kamuflajı atadığımızda. Bir süredir oyuna girmiyorum da malum dediğiniz gibi sıktı.

Pardon hocam tankın ismini söylemekte hep zorlanmışımdır. Tankın ismi "obj. 252u" lakabıda Scorpion değil vigilant'mış kamuflajı atadığımızda. Bir süredir oyuna girmiyorum da malum dediğiniz gibi sıktı.
252U güzel tank, açı verebileceğin duvar buldun mu bitti zaten olay.
Gerçi işin aslı bir maç 3-4 dakika sürmeden bitiyor takım yüzünden, bir bakıyorsun takım yok olmuş. :)

252u güzel tank, açı verebileceğin duvar buldun mu bitti zaten olay.
Gerçi işin aslı bir maç 3-4 dakika sürmeden bitiyor takım yüzünden, bir bakıyorsun takım yok olmuş. :)

Hocam en iyisi 2 tane 252u bizim kuzenle bir giriyoruz kale gibiyiz 👊😁

252u güzel tank, açı verebileceğin duvar buldun mu bitti zaten olay.

Hocam bu War Thunder Mobile'deki task sistemi nasıl çalışıyor ya ben hepsini yaptım ama yenilenmiyor?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı