Wargaming oyunları mı yoksa War Thunder mi ?

War Thunder gibi bir oyunu o oyunlarla kıyaslamak mantıksız, grafik olarak çeşitlilik olarak gerçekçilik olarak detay olarak çok kral oyundur vesselam (arada Rus propagandası içeriyor ama iyidir).

@XandeR12 WarGaming'in Belaruslu bir firma olduğunu biliyorsun değil mi?
Evet biliyorum World of Tanks gerçekçilikten uzak saçma bir oyun. War Thunder ne kadar iyi muharebe motoruna sahip olsa da Sovyet tankları abartılı bir şekilde iyi. Yani "basit üretim" "güzel oyun sonu para" yerine "en iyi tanklar sovyet tankları" gibi bir Rus doktirini izlenmiş. :D T34-85 delmesi 500m'de gerçekte 94mm'dir oyuna bir girip bakıni, o mesafeden Tüm Tiger tanklarını deliyor, II hariç.
World of Tanks. Çünkü bir rus şirketi değil ve War Thunder de ki gibi Rus Tanklarını istediği gibi modifiye etmiyor. Tabi War Thunder kadar gerçekçi değil ama tarafını belli etmiş en azından pvp oyunu olsa da.
Çünkü bir rus şirketi demek nasıl bir savunma ? Tamam anladık fanboysunuz ama biraz mantıklı olun yav.
Söylemeye çalıştığım şeyi anlamamışsın.

Dostum oyundaki aynı tier'deki araçların aynı güçte olması gerek . Sen şimdi Gerçekteki T-34'ün önüne Gerçek Tiger koyarsan oyunun tadı kalmaz.
O zaman tank konusunda realistic değil. Son yazdığımı bir kez daha oku.Belki anlarsın

Son düzenleme:
Senin realistic beklentine göre şöyle olmalı: Bütün tanklar gerçekteki halleri nasılsa öyle olacak. Sen Tiger alacaksın karşıdaki T-34 alacak, o sana 100 tane normal patlayıcı mermi atsa bile zırhında en ufak bir delinme olmayacak ama Tiger direk tek atacak. Bu mu senin realistic anlayışın? Realistic denilen şey Tank mekaniklerinin similatör seviyesine yakın olmasıdır.Tankların real'de nasıl olduğu değil. Bu arada iletişim bozukluğu ile alakalı 2010 yılı Facebook gönderi esintileri barındıran laf sokmanız da boşuna onu söyleyim.

Senin realistic beklentine göre şöyle olmalı: Bütün tanklar gerçekteki halleri nasılsa öyle olacak. Sen Tiger alacaksın karşıdaki T-34 alacak, o sana 100 tane normal patlayıcı mermi atsa bile zırhında en ufak bir delinme olmayacak ama Tiger direk tek atacak. Bu mu senin realistic anlayışın? Realistic denilen şey Tank mekaniklerinin similatör seviyesine yakın olmasıdır.Tankların real'de nasıl olduğu değil. Bu arada iletişim bozukluğu ile alakalı 2010 yılı Facebook gönderi esintileri barındıran laf sokmanız da boşuna onu söyleyim.
2010 yılında Facebook Gönderi Esintilerine merakın belli oluyor.
100 mermi atıcak ve beni delemicek bunu anladığın için seni kutluyorum.
2010 yılında Facebook Gönderi Esintilerine merakın belli oluyor.
100 mermi atıcak ve beni delemicek bunu anladığın için seni kutluyorum.
Tankın "real" de nasıl olduğu bariz belli.

Adaletli bir oyun için bunların yapılması gerekiyor zaten. Realistic den kasıt tankın mekanikleri.

Geri
Yukarı