War Thunder tarzında oyun önerisi

Spantsi

Picopat
Daha fazla  
Merhaba.

War Thunder denedim çok hoşuma gitti ama çok karışık World of Tanks oynuyordum zaten ancak sormak istediğim özellikle War Thunder tarzında Online olmayan bir oyun var mıdır bildiginiz şundan soruyorum WoT da wt de bu para konusu olsun karışıklık olsun P2W meselesi çok bogudu benim amacım tank oynamak böyle güzel grafikler eşliğinde bildiğiniz önereceğiniz oyunları bekliyorum hem benim için hem de benim gibi düşünen merak edenler vardır diye düşünüyorum teşekkürler.

War Thunder kendi kategorisinde eşsiz, alternatifi de yok. :)

Ya doğru çok güzel ancak hiç aklımda yokken bir indirim paketi dedi alalım dedik onaylanmadı diyor bakıyorum benden kaynaklı sıkıntı yok desteğe yazıyorum cevap yok e şimdi destek cevap vermeyince böylede devamı olunca insanın canı sıkılıyor bir de her özelleştirme de altın istiyor baktığım zaman herkes WoT War Thunder'ya da armored oynuyor yok mudur bunun bir altarnatifi güzel olanı Battlefield 2042 gördüm internette ancak oda bu şekil değil galiba.

Ya doğru çok güzel ancak hiç aklımda yokken bir indirim paketi dedi alalım dedik onaylanmadı diyor bakıyorum benden kaynaklı sıkıntı yok desteğe yazıyorum cevap yok e şimdi destek cevap vermeyince böylede devamı olunca insanın canı sıkılıyor bir de her özelleştirme de altın istiyor baktığım zaman herkes WoT War Thunder'ya da armored oynuyor yok mudur bunun bir altarnatifi güzel olanı Battlefield 5 gördüm internette ancak oda bu şekil değil galiba.
Battfield serisinin araç simülasyonu ile pek alakası yok. Aksiyon ve bireysel çatışmalar ön planda.

War Thunder ise araç simülasyon oyunu, gerçekçilik ön planda ve karışık mekanizması var ama tecrübe kazanırsan sorun olmaz.

Paket hakkında yorumum yok, bazen oluyor öyle şeyler.

Yeni konular

Geri
Yukarı