Warzone FPS düşmesi sorunu

canberk5266

Hectopat
Daha fazla  
Warzone'da 80-90 sabit FPS almama rağmen çok fazla FPS düşmesi yiyorum özellikle uçaktan atlama gibi sahnelerde çok fazla donuyor. Bir arkadaşımla neredeyse aynı sistemimiz var ve onda hiçbir şekilde drop yok.

Sistemim:
RX580 4 GB.
R5 1600.
8 GB 3000MHz RAM.
Toshiba 480GB SSD.

Bahsettiğim arkadaşın sistemi:
RX480 8 GB.
FX8350.
8 GB RAM (MHz'sini bilmiyorum)

Forzada oluyor ama çok daha uzun aralıklarla kısa süreli ve daha az kasmalı oluyor mesela Warzoneda 80ten 8e düşüyor Forzada 75ten 60a ve Warzoneda 5 saniye sürüyorsa Forzada sadece 5 6 milisaniyede kendine geliyor. Başka hiçbir oyunda olmuyor.

Ben CPUdan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. 3.7 Ghz'e overclockladım. Bence sorun ramde ama şöyle birşey var sistemini yazdığım arkadaşım cayır cayır oynuyor.
16 GB RAM olan bir bilgisayar'da 12 GB RAM Kullanan bir oyundur kendisi kısacası RAM sıkıntınız var.
Bencede sorun bu ama arkadaşımdada FPS drop olmalı eğer sıkıntı böyle birşeyse.

Ben de haftalardır fps drop sorunu yaşıyorum hala sebebi yok. 😢
Ben CPUdan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. 3.7 Ghz'e overclockladım. Bence sorun ramde ama şöyle birşey var sistemini yazdığım arkadaşım cayır cayır oynuyor.

Bencede sorun bu ama arkadaşımdada FPS drop olmalı eğer sıkıntı böyle birşeyse.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı