Watch Dogs serisi için düşünceleriniz nelerdir?

Mert_ KOÇAK

Decapat
Yer
Ankara/Sincan
Daha fazla  
Meslek
Kendisi daha genç
Ben 3 oyunu da PS4'den oynadım en çok Watch Dogs 1 hoşuma gitti görevler çok detaylı yapılmış sıkılmamamız için açık dünyaya fazlasıyla bir şeyler koymuşlar.
Watch Dogs 2: Çok fazla bug olan optimizasyon sıkıntısı olan hikayesi berbat olan fakat çeşitlilik barındıran bir oyun.
Watch Dogs Legion: Çok garip bir düzeni var 1 haftada sattım oyunu.

Sadece 2. oyunu oynadım ve güzel olduğunu söyleyebilirim. Yakında Watch Dogs 2, Assassin's Creed 2, Far Cry 3, Cyberpunk 2077 gibi oyunları bitirdikten sonra ilk oyuna PS3'den başlayacağım.

Bu arada Watch Dogs 2'de ne kadar bug gördünüz? Ben sadece 1 kere arabamın diğer arabanın içine girdiğini görmüştüm.

Ben 3 oyunu da PS4'den oynadım en çok Watch Dogs 1 hoşuma gitti görevler çok detaylı yapılmış sıkılmamamız için açık dünyaya fazlasıyla bir şeyler koymuşlar.
Watch Dogs 2: Çok fazla bug olan optimizasyon sıkıntısı olan hikayesi berbat olan fakat çeşitlilik barındıran bir oyun.
Watch Dogs Legion: Çok garip bir düzeni var 1 haftada sattım oyunu.

Watch Dogs Legion bence çok sıkıcı. 1 ise 2. oyun kadar güzel olmasa da idare eder. En çok 2. oyunu sevdim.

İlk oyunun açık dünya etkinlikleri kendini çok tekrarlıyordu, ama hikayesi iyiydi. Ve görev tasarımları sadece çatışma için tasarlanmış, stealth gitmek çok zordu. 2. oyunun hikayesi eh işte, görev tasarımlarını stealth ve çatışma için tasarlamışlar yani stealth gitmek daha eğlenceli ve kolaydı. Skill sistemi de iyi. Ve görevler stealth gidince çok eğlenceli oluyor. 3. oyunu da daha oynamadım. Yani bence 2. oyun 1. oyundan çok daha iyi.
Bu arada Watch Dogs 2'de ne kadar bug gördünüz?
Ben hiç bug görmedim.

Sadece 2. oyunu oynadım ve güzel olduğunu söyleyebilirim. Yakında Watch Dogs 2, Assassin's Creed 2, Far Cry 3, Cyberpunk 2077 gibi oyunları bitirdikten sonra ilk oyuna PS3'den başlayacağım.

Bu arada Watch Dogs 2'de ne kadar bug gördünüz? Ben sadece 1 kere arabamın diğer arabanın içine girdiğini görmüştüm.

Hocam vallahi düşmanlarda çok fazla bug var duvarlardan geçmeler duvardan sıkmalar falan falan.

3 oyunu da oynadım ve hepside hoştu ama WD1 en hoşuma giden di. Niye bilmiyorum.😃

Hocam gerçekten Watch Dogs 1 benim için çok büyük bir yeri var oyun evrenine o oyunla girdim ondan önce 7/24 Roblox oynuyordum oyunun fiziğini çok sevmesem bile araba kovalamacaları beni benden alıyordu ama maalesef o oyun yüzünden de bir oyunda ilk defa 18+ gördüm kötü olan ise salonun ortasında oynuyordum tüm ailem gördü.

Yeni konular

Geri
Yukarı