Wayfair olayı gerçek mi?

Benim takıldığım bir nokta var. Hayır şimdi birisi diyelim ki yanlışlıkla o ürünü satın aldı ve kargodan dolap beklerken karşısına çocuk çıktı. Bu durumda neler olacak? Ya da sapıklar bu dolabı sipariş verirken karşılarına çocukların çıkacağını nasıl, nereden biliyorlar?
Fiyatları uçuk zaten normal birisinin alacağı bir şey değil.

Fiyatları uçuk zaten normal birisinin alacağı bir şey değil.

Örnek gösterdikleri çoğu ürün $10.000 civarı, şüphelenen birisi incelemek için çok kolay sipariş verebilirdi. Bizim 10.000 TL'miz gibi oluyor o kadar uçuk değildi rakamlar.

Hatta asıl çocuk ticaretini sahibinden.com üzerinden yapıyor olabilirler. Baksana şu fiyatlara. Hem kertenkele gözlü kız falan var, illuminati, reptilian falan kesin çocuk satıp bor madenlerimizi çalmaya çalışıyorlar hosting maskesi adı altında.

Bende gercek oldugunu dusunmuyorum. Hayir yani ABD'li firmanin bu olayini bir anda nasil tum dunya konusabiliyor? Bence tamamen reklam, firmanin ismini duyurma çabası. Eger gercekse (ki gram sanmiyorum grrcek oldugunu) gercekten igrenc bir olay. Ha gercek degilse, bence adamlar dahi sasirmislardir bu kadar duyulacaklarini, konusulacaklarini.

İyi de böyle reklam olmaz'ki o zaman daha da satışları düşer.

Bir tane ekşisözlük entry'si görmüştüm. Bunun Rus Hackerlar tarafından yapıldığını söylüyordu. Yeterli delili de vardı. İnternete missing boys ya da missing girls yazınca bir liste çıkıyormuş ve hackerlar bu listeyi ürünlerin başına yazıyorlarmış. Ayrıca sadece Yandex ile malum fotoğraflara ulaşmak da cabası.

Düzeltme: Samiyah da kayıp değilmiş.

Son düzenleme:
Nedir bu? Az önce Twitter'a girdim ve kanım dondu. Bilgili birisi bilgilendirebilir mi?
kardeşim doğru olabilir daha demin trendyol da bebek arabası gördüm 12 bin tl küsür yorumda çocuğu satıp alın çok çocuğunuz varsa iyi diyor durum çok saçamaladı ve değişik kodlar ile mobilya fotosu ile yayına sürüyorlar kan dondurucu.

Örnek gösterdikleri çoğu ürün $10.000 civarı, şüphelenen birisi incelemek için çok kolay sipariş verebilirdi. Bizim 10.000 TL'miz gibi oluyor o kadar uçuk değildi rakamlar.

Hatta asıl çocuk ticaretini sahibinden.com üzerinden yapıyor olabilirler. Baksana şu fiyatlara. Hem kertenkele gözlü kız falan var, illuminati, reptilian falan kesin çocuk satıp bor madenlerimizi çalmaya çalışıyorlar hosting maskesi adı altında.

Onlar gözünden düşünmek lazım bize göre tabi ucuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı