Web programcılığı mı yoksa Veri tabanı mı

TheTuDorS1

Hectopat
Herkese merhaba 10.sınıf bitmek üzere dal seçimi geldi benim gönlüm veri tabanında fakat fazla bilgim yok sağdan soldak duyduklarım. İlk sıraya Veritabanı yazdım 2. siraya ise Web programcılığı fakat okulumuzdaki öğrenci kapasitesinden dolayı veri tabanını tercih edenlerin sayısı çok az 5-6 o yüzden okulumuzda bu dal açılmamaktadır. Sizce Veritabanı dalında okuya bilmek için okul değiştirmem akıllıcamı yoksa kendi okulumda kalıp zorunlu olarak Web programcılığı dalına mı gitmeliyim ?

Üniversiteye gitmeyi düşunüyorsan takma kafaya seç birini. Programcılık istiyorsan web derim. Ordan atlarsın java ya sonra c++ a. Ben olsam web der okurum. Üniversiteye gider ordada programcılık derdim.

Üniversiteye gitmeyi düşunüyorsan takma kafaya seç birini. Programcılık istiyorsan web derim. Ordan atlarsın java ya sonra c++ a. Ben olsam web der okurum. Üniversiteye gider ordada programcılık derdim.

Tavsiyen için teşekkürler dediğin gibi üniversitede kazanıcaz artık ama o dalın acılmaması bana göre büyük bir haksızlık başkaları seçmiyor diye ben de okuyamıyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı