Web Programlama için hangi kitap daha iyi?

682784

Hectopat
Makaleler
6
Tabii ki web üzerinden kaynaklara bakıyorum (MDN, W3Scools vs.) Lakin elimde somut olarak okuyabildiğim kaynakların daha faydalı olduğunu fark ettim. İki kitap arasında kaldım. Ciddi bir fiyat farkı var hangisi daha iyi F/P olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bkmkitap üzerindeki Komple Web Geliştirmeyi (Dinamik) kapsıyor diğeri sadece Web Tasarım (Statik) kapsıyor. Hangi seviyedesin ne hedefliyorsun ona göre tercihini yap ama bu tarz kitaplar sadece konu anlatmaya odaklı ve eski müfredat olabiliyor bu tarz kitaplar almak yerine; BTK Akademi, Udemy, Patika tarzı eğitim platformlarında kendini geliştirmeni öneririm. Bir proje yaparken takıldığın bir yeri internet üzerinden veya Stack Overflow tarzı siteler kullanarak aşabilirsin.

Bkmkitap üzerindeki Komple Web Geliştirmeyi (Dinamik) kapsıyor diğeri sadece Web Tasarım (Statik) kapsıyor. Hangi seviyedesin ne hedefliyorsun ona göre tercihini yap ama bu tarz kitaplar sadece konu anlatmaya odaklı ve eski müfredat olabiliyor bu tarz kitaplar almak yerine; BTK Akademi, Udemy, Patika tarzı eğitim platformlarında kendini geliştirmeni öneririm. Bir proje yaparken takıldığın bir yeri internet üzerinden veya Stack Overflow tarzı siteler kullanarak aşabilirsin.
Teşekkürler galiba 250 TL olanı alacağım. Video izleyerek vakit kaybettiğimi düşünüyorum. Dokümanlar daha mantıklı.

Sizce 250 TL verilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı