Web sitesi nasıl oluşturulur?

Bettlejuice

Hectopat
Daha fazla  
Üniversitede futbol ligi kurmak istiyorum ve bunun için bir web sitesi lazım. Fikstürleri, puan durumunu falan yazabileceğim. Sitenin tek amacı bilgi almak olacak, gelir vs. sağlamayacak. Ücretsiz bir şekilde nasıl kurabilirim? Wix dışında, nedense beyaz ekranda donup kalıyor kuramıyorum orada.

Arkadaş para karşılığında web sitesi yaptırmayın. Adam 18.000 ₺ WordPress site yapmaya aldı ve şu an hiç ilgilenmiyor bir şey sorduğumuzda. Tabii hepsi öyle mi bilmem. Yaptığı sitenin temasındada animasyon görürseniz şanslısınız demektir.

Arkadaş para karşılığında web sitesi yaptırmayın. Adam 18.000 ₺ WordPress site yapmaya aldı ve şu an hiç ilgilenmiyor bir şey sorduğumuzda. Tabii hepsi öyle mi bilmem.
Hocam konuyla pek alakası yok dediğinizin ancak nereden ödeme yaptınız bu kişiye (bionluk vb.).?

Hocam konuyla pek alakası yok dediğinizin ancak nereden ödeme yaptınız bu kişiye (bionluk vb.)?

Pardon konudan sapmışım. Yok nakit yaptık.

Üniversitede futbol ligi kurmak istiyorum ve bunun için bir web sitesi lazım. Fikstürleri, puan durumunu falan yazabileceğim. Sitenin tek amacı bilgi almak olacak, gelir vs. sağlamayacak. Ücretsiz bir şekilde nasıl kurabilirim? Wix dışında, nedense beyaz ekranda donup kalıyor kuramıyorum orada.

Hazır web sitesi templateleri düzenleyebilirsiniz internette güzelleri var.

Geri
Yukarı