Web sitesi nasıl oluşturulur?

ytsg1

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara-Türkiye
Daha fazla  
Babamın emlak ofisi var ve şimdiye kadar Sahibinden, Milliyet Emlak gibi yerlerden ilan veriyordu. Şimdi kendi internet sitesini oluşturmak istiyor. Bana bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum. Nasıl Web sitesi oluşturabilirim?
Bu konuda hiçbir bilgim yok.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cpanel üzerinden tek tık ile kurulumdan haberin yok değil mi? Cpanel e bağlandın mı hiç hayatında?

Vay be bilgi için teşekkür ederim, gerçekten bilmiyordum :D :D :D :D Tamamdır sen PHP ile üst düzey bir yazılımcısın. Git bi .NET, Java, C# ve C+ öğren de sonra gel. Neyse konuyu uzatmaya gerek yok, yardımcı olmak istersen kişiye olabilirsin benimle tartışmaya girmene gerek yok. Sen daha bilgilisin tamamdır :)

Vay be bilgi için teşekkür ederim, gerçekten bilmiyordum :D:D:D:D Tamamdır sen PHP ile üst düzey bir yazılımcısın. Git bi .NET, Java, C# ve C+ öğren de sonra gel. Neyse konuyu uzatmaya gerek yok, yardımcı olmak istersen kişiye olabilirsin benimle tartışmaya girmene gerek yok. Sen daha bilgilisin tamamdır :)
Yaptığınız işlerden "ne kadar iyi bir yazılımcı" olduğunu belli oluyor.
Aaaa! C# , "C+" ne kadar da WEB ile alakalı.
Yol haritam farklı sadece WEB alanı ile ilgilenmiyorum ve nasıl bir yol haritası izleyeceğimiz size soracak değilim.
Şu anda yapılan konunun kirletilmesi, daha fazla devam etmeyin.Olayın buraya gelmesini sağlayan backend i sanki çok özel bir yetenek gibi tanıtmanız ve egonuz.

Düzenlemeyi okusan iyi olur. Zira projelerinizin bir kısmı ayakta değil. Kendi sitenizden bahsetmiyorum bile.

Tamam, tamam sen haklısın. Uzatmamak için burada kesiyorum.

" Cahille sohbet etmek güçtür bilene, çünkü cahil ne gelirse söyler diline. " Mevlana

Açık konuşmak gerekirse dediklerinizin hiç birini bilmiyorum.
Özet olarak yazılım bilmenize gerek yok. Başlangıç için 150 TL gibi bir fiyata hosting + domain alıp Cpanel üzerinden tek tık ile Wordpress kurup ücretli veya ücretsiz bir tema kurup 0 kod ile devam edebilirsiniz.
Bu yazdıklarımı hiç kod kısmına bulaşmadan nasıl yapıldığını kurulduğunu ve satın alındığını internetten izleyerek çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Açık konuşmak gerekirse dediklerinizin hiç birini bilmiyorum.

WP ile profesyonel bir iş de yapabilirsin, çok kötü bir iş de . Basit ama etkilidir. Sadece wordpress bilgin olması gerekiyor. Wordpress kulurumu yapmakla olay bitmiyor, sonuçta hazır bir tema kuracağın için içeriğini düzenlemen gerekiyor. Bunu kod bilgin varsa arka planda ki css,html,php,java kodlarıyla düzenleyebilir, bilgin yoksa Wordpress'in hızlı düzenleme özelliği var öyle düzenleyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı