Web sitesi oluşturmak

celilemrednsmnt

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, XFX RX 5700 XT Double Dissipation, GoodRam 2x8 16 GB 3600 MHz, B450M Dragon, Kioxia Exceria G2 1 TB, Snowman T6, WD 1 TB HDD, Frisby 9320G Mesh.
Meslek
Sistem Destek Uzmanı
Sağlık hizmetlerinin tanıtımı amaçlı bir web sitesi oluşturmak istiyorum. Adım adım neler yapmam gerektiğini ve arayüzü basit bir web sitesi oluşturma servisi için yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden forumdaki binlerce konuya bakmak yerine yeni konu açıyorsunuz?
Bir iki tanesine baktım ama bazı şeyler aklıma takıldı. Mesela önce domain ve hosting satın almam gerekiyormuş. Wordpress'ten de siteyi oluşturup DNS bağlantısıyla alan adını eşleştirince işlem tamam. Fakat wordpress bunları bir paket halinde veriyor sanırım. Bu durumda ne yapmalı onu bilemedim. Yardımcı olmayacaksanız buna cevap vermeyin lütfen.

Bir iki tanesine baktım ama bazı şeyler aklıma takıldı. Mesela önce domain ve hosting satın almam gerekiyormuş. Wordpress'ten de siteyi oluşturup DNS bağlantısıyla alan adını eşleştirince işlem tamam. Fakat wordpress bunları bir paket halinde veriyor sanırım. Bu durumda ne yapmalı onu bilemedim. Yardımcı olmayacaksanız buna cevap vermeyin lütfen.
Tabii ki yardım edeceğim.

Öncelikle WordPress kullanmanızı öneririm, fakat hostingi WordPress'ten almanızı önermem.
Domainnameapi üzerinden bir alan adı alın. Ardından Cenuta'dan bir hosting paketi satın alın. Sadece 3 dakikada WordPress sitenizi kurun ve istediniz temayı seçerek tasarıma başlayın.
WordPress açık kaynak, yani WordPress'i kullanmak için hostingi WordPress'ten almanıza gerek yok.
Lütfen anlamadığınız yeri sormaktan çekinmeyin.

Tabii ki yardım edeceğim.

Öncelikle WordPress kullanmanızı öneririm, fakat hostingi WordPress'ten almanızı önermem.
Domainnameapi üzerinden bir alan adı alın. Ardından Cenuta'dan bir hosting paketi satın alın. Sadece 3 dakikada WordPress sitenizi kurun ve istediniz temayı seçerek tasarıma başlayın.
WordPress açık kaynak, yani WordPress'i kullanmak için hostingi WordPress'ten almanıza gerek yok.
Lütfen anlamadığınız yeri sormaktan çekinmeyin.
Teşekkür ederim, süreç içerisinde sorum olduğunda sorucam.

Geri
Yukarı