Web sitesi yapmak hangi kurslardan öğrenilir?

ugureryavuz

Decipat
Daha fazla  
Web sitesi yapmak, tasarlamak istiyorum. Hangi kursları alırsam faydalı olur? Her gün kaç saat ayırmam lazım bu konuda gelişmem için kaç ay ya da yılda öğrenirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Web sitesi yapmak, tasarlamak istiyorum. Hangi kursları alırsam faydalı olur? Her gün kaç saat ayırmam lazım bu konuda gelişmem için kaç ay ya da yılda öğrenirim?

HTML 5, CSS, JS, ASP veya PHP dillerini öğrenmelisiniz. Ekstra olarak veri tabanı işleri içinde MySQL öğrenmelisiniz. Bu sizin çalışmanız ile alakalı 1 yılda sürebilir 3 yılda.

Temel olarak HTML, CSS ve Javascript öğrenmeniz gerekiyor. Tamamen öğrenmekten bahsetmiyorum, ancak basit ve işlevsel bir web sitesi yapabilmek için aşağı yukarı 2-3 ay yeterli olacaktır.

Udemy üzerinden kurs önerir misiniz?

Temel olarak HTML, CSS ve JavaScript öğrenmeniz gerekiyor. Tamamen öğrenmekten bahsetmiyorum, ancak basit ve işlevsel bir web sitesi yapabilmek için aşağı yukarı 2-3 ay yeterli olacaktır.

HTML 5, CSS, js, asp veya PHP dillerini öğrenmelisiniz. Ekstra olarak veri tabanı işleri içinde MySQL öğrenmelisiniz. Bu sizin çalışmanız ile alakalı 1 yılda sürebilir 3 yılda.

Yeni konular

Geri
Yukarı