Whatsapp Bağımlılığı

Emirhan Polat

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Benim sorunum Whatsapp'a bağımlı olmam. Arkadaşlarım mesajıma geç cevap veriyor, görüldü atıyor ama ben onlara anında cevap veriyorum. Ve ne zaman mesaj gelse anında cevap veriyorum. Sürekli Whatsapp'ta duruyorum. Bu bağımlılıktan nasıl kurtulabilirim? Yardım ederseniz sevinirim.

Öyle bir şey varsa arkadaşların önemsemiyor seni. Sen de onlara geç cevap vermeyi dene sonra onlar senin konumuna geliyorlar yavaş yavaş.

Telefonu titreşime bile almayın, sessizde dursun. 30-40dk'da bir bakarsınız. Size sitem ederlerse de görmedim dersiniz. Gayet normal birşey zaten.

Telefonu titreşime bile almayın, sessizde dursun. 30-40dk'da bir bakarsınız. Size sitem ederlerse de görmedim dersiniz. Gayet normal birşey zaten.

Ama telefonu hep sessizde kullanıyorum ona rağmen bakıp duruyorum.
Öyle bir şey varsa arkadaşların önemsemiyor seni. Sen de onlara geç cevap vermeyi dene sonra onlar senin konumuna geliyorlar yavaş yavaş.

Üzdü :(

Önemsemiyormuş gibi gözüküp "hawali" olma çabası bu nerede görsem tanırım. Yapacağın şey basit:
  • Görüldü bilgini gizle.
  • Tüm grupları sessize al.
  • Telefonunu şarj durumunda iken sessize al.
  • Cuma mesajı atan akrabalar edin.

Geçmiş olsun. Sizi aramayanı aramayın. Mesaj atmayanlara atmayın. Size ne kadar geç cevap veriyorlarsa siz de aynı şekilde o sürede cevap verin. Online olsanız dahi yazmayın.

Önemsemiyormuş gibi gözüküp "hawali" olma çabası bu nerede görsem tanırım. Yapacağın şey basit:
  • Görüldü bilgini gizle.
  • Tüm grupları sessize al.
  • Telefonunu şarj durumunda iken sessize al.
  • Cuma mesajı atan akrabalar edin.

Benim mi havalı olmaya çalıştığı mı düşündünüz yoksa arkadaşlarımın mı?

Geri
Yukarı