WhatsApp sözleşmesi kabul edilirse ne olur?

Facebook neredeyse hiç kullanmadım, İnstagram’ı silmeyi düşünüyordum. Zaten uzun zamandır da arkadaş gruplarımı başka platforma taşımaya çalışıyordum. Bu iş çıktı üçünden de kurtuldum🤗

Facebook neredeyse hiç kullanmadım, instagram’ı silmeyi düşünüyordum. Zaten uzun zamandır da arkadaş gruplarımı başka platforma taşımaya çalışıyordum. Bu iş çıktı üçünden de kurtuldum🤗

Zaten Instagram bildiğin feminazi platformu olmuş bence hemen Instagram'ı sil boşuna yer kaplar.
Ben 7 yıldır Facebook ve messenger dışında bir şey kullanmıyorum tek mesajlaşma yolum messenger :).

Ben bir kere Facebook kullandım sonra sildim. Ben Telegram'dan mesajlaşıyorum bir bu kaldı elimde.

Zaten bilgilerimizi almayan sirket mi var. Whatsapp kullanmayi sevmiyordum ozellikle su hikaye ozelligi geldiginden beri. Bahane oldu telegrama gectik. Bilgilerimizi cok alan sirketten daha az alana gectik.

Zaten bilgilerimizi almayan sirket mi var. WhatsApp kullanmayi sevmiyordum ozellikle su hikaye ozelligi geldiginden beri. Bahane oldu Telegram'a gectik. Bilgilerimizi cok alan sirketten daha az alana gectik.

Zaten bedava olan her şey tehlikelidir WhatsApp bilgi çalıyor sadece Telegram daha az çalıyor.

Tepki göstersen ne yazar adamlar kaç milyar dolarlık şirket bizim tepkimiz umurlarında olmaz ha fazla kişi olsak( milyonlarca kişi) ve tepki göstersek "tamam yapmayacağız" derler ama gene gizliden bilgi çalarlar.

Farklı uygulamaya geçeriz o zaman? Elimizin altında BİP yok mu? Sen geçersin, ben geçerim o geçer. Yavaş yavaş yayılır.

Farklı uygulamaya geçeriz o zaman? Elimizin altında bip yok mu? Sen geçersin, ben geçerim o geçer. Yavaş yavaş yayılır.

Tamam da sadece biz Türkiye geçeriz diğer ülkelerinde tepki göstermesi lazım ve yapmayacağız dese bile örtü altından gene bilgi çalacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı